Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért megy el a kedvem az...

Miért megy el a kedvem az ismerkedéstől?

Figyelt kérdés

Akárhány lánnyal kezdtem el ismerkedni,mindet meguntam.2-3 alkalom után,már nem voltam kíváncsi egyikükre sem és kedvem se volt velük találkozni.Egy darabig volt is miről beszélnünk,de aztán a témák is elfogytak és erőltetettnek éreztem az egészet.

Tényleg ennyire unalmasak a mai fiatalok,vagy nekem túl nagyok az elvárásaim?



2013. nov. 21. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legtöbbel tényleg csak a szex a legjobb, nem lehet velük semmi komolyról beszélni, el vannak kényeztetve.
2013. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szexre nem lehet kapcsolatot alapozni.Lehet,hogy túl sokat várok el,de nekem az kevés.Vonzódni se nagyon tudok az olyan lányokhoz,akik egyszerűek,mint egy faék.
2013. nov. 21. 20:47
 3/12 anonim válasza:
Milyen korosztállyal randizol? A huszonvége nők sem túl bizalomgerjesztőek, de az eleje... az csapnivaló. én a férfiakkal ugyanígy vagyok, de bevallom, normális nőt tényleg nehezebb találni.
2013. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

18-25 év közöttiekkel.Bár az idősebbek,már első látásra nem vesznek komolyan,mert,ha nem vagyok borostás,akkor legalább 4 évet le tudok tagadni a magasságom ellenére.

Amúgy 23 éves vagyok,azt elfelejtettem oda írni,pedig lehet,hogy lényeges részinformáció.

2013. nov. 21. 21:01
 5/12 anonim ***** válasza:
velem ugyanez a helyzet. nincs egy fiú se aki tetszene aki meg tetszik az foglalt. és akivel meg ismerkedem vele is unalmas lesz egy idő után. egyéb okok miatt. már nem is igazán ismerkedek inkább.
2013. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Annyit tudok mondani, hogy részvétem. a mai "felhozatalhoz" képest azt hiszem igen, túl nagyok az elvárásaink... habár az kéne, hogy a normális legyen. főleg az a korosztály agyonkényeztetett, és soha egy keresztbeszalmát nem kellett, hogy csináljon.. persze, hogy nem lehet velük beszélgetni,a buli meg a pia és a film témákon kívül nem is tudnak semmiről véleményt alkotni.
2013. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6:Sajnos jól látod.Én is inkább a 30-40 év közöttiekkel találok közös témát és csak velük tudok beszélgetni,de ők nem az én korosztályom és nem biztos,hogy 8-10 év korkülönbséggel bármi is működne.Főleg,ha még gyereknek is néznek.
2013. nov. 21. 21:16
 8/12 anonim válasza:
#6os vagyok. én is csak a harmincasokkal tudok jól kijönni, de azt hiszem, hogy nálam ez olyan szempontból nem vészes, hogy ha egy férfi 10 évvel idősebb, az kevésbé szemet szúró, mintha a nő lenne az. főleg, hogy én pár év múlva pl. szeretnék szülni is. na megnézném azt a velem egyidős srácot aki ebben partner lenne!! :)
2013. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8:Ha találtam volna olyan embert,akivel kapcsolatban azt érzem,hogy képes lennék vele leélni az életem,akkor én benne lennék.De nem találtam.Minden korombelinek az a mániája,hogy bulizni jár és részegen bolyong az éjszakában,vagy ki tudja mit csinál.A saját korosztályomtól hányingerem van.A fiataloktól meg pláne.

A legnagyobb baj szerintem az,hogy velem a szüleim nem nagyon törődtek és a nevelésemet elég nagy mértékben befolyásolták a nagyszüleim,aminek az lett a következménye,hogy elég konzervatív vagyok.Nekem nem fér bele az,hogy össze feküdjek valami jött-menttel és még ki tudja mit csinálnak manapság a fiatalok.

Akárhányszor korombeli emberek közelében vagyok,úgy érzem,mintha megöregedtem volna.Nem vágyom bulizásra,egy éjszakás kalandokra,piálásra.De még a tőlem 2-3 évvel idősebb nők közt se nagyon van olyan,aki ezt tolerálná.

2013. nov. 21. 21:29
 10/12 anonim válasza:

#6 #8 vagyok megint. De, azért vannak. 3 évvel fiatalabbak azok, akik a csoporttársaim egyetemen, később kezdtem. Kötelező volt elmenni a gólyabálra, esküszöm, életem egyik legszörnyűbb élménye volt. Nap mint nap úgy érzem magam, mintha az anyjuk lennék, komolyan. Mást nem nagyon tudok tenni, mivel minden nap velük vagyok összezárva, megpróbálom szociológiai tanulmányként felfogni a dolgot. De elég borúsan látom a családalapítással kapcsolatban a jövőmet, az biztos; főleg, hogy én már tudom, hogy mivel szeretnék foglalkozni, és az magával vonz egy olyan életstílust, ami a tipikus mai városi embernek nem túl vonzó.


Egyébként - még ha nem is érzed - szerintem örülj neki, hogy normális vagy. legalábbis ezen aspektus alapján :)

2013. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!