Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetnék fiúkkal?

Hol ismerkedhetnék fiúkkal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kicsi az esélye annak, hogy kapok értelmes választ (annak viszont nagy az esélye, hogy azt írjátok, hogy idióta kérdésre idióta válasz jár)


De a lényeg, hogy új városba költöztem, csak pár embert ismerek itt. Néha eljárok velük ide-oda, de amikor az ember egy társasággal van valahol, úgysem ismerkedik új emberekkel.

És sajnos olyan is csak a filmekben van, hogy álmaid lovagjába botlasz a boltban/utcán/buszon stb.


Egyedül fogok meghalni vagy nem tudom... Hova tudnék menni/járni, ahol van esélyem arra, hogy találok valakit, aki olyan mint én?


2013. nov. 21. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz? :)
2013. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Küldj levelet és itt:D
2013. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs valami közösségi program (sport, tánc, akármi), ahol ismerkedhetnél? Esetleg ne nagy társasággal menj el szórakozni, hanem egy (max. két) barátnőddel, hátha hamarabb odamennek a fiúk. Amúgy meg én is úgy ismertem meg az egyik haverom két cimboráját, hogy a haverral elmentünk beülni az egyik helyre, ők meg csatlakoztak hozzánk. Egyébként meg nem tudhatod, hol talál rád a szerelem, lehet, hogy pont az utcán. :)
2013. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt velem
2013. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz! :D
2013. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hol laksz?
2013. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!