Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mondjátok már meg mégis hol...

Mondjátok már meg mégis hol tudnék Debrecenben valami rendes lányt találni, aki azért vonzó is nekem kicsit legalább?

Figyelt kérdés
Nagy ritkán ki fogok egy rendesnek tűnő, aranyos lányt, de ezekről mindig kiderül van pasijuk már. A nagyon fiatal alig 14-15 évesek meg hát azok meg, fúú inkább nem is mondok róluk semmit... -.- Most is átvert pár lány, nagyon csalódtam bennük, pedig egész kedvesnek adták magukat először. Az a baj, hogy eléggé fiatal vagyok, így nekem csak a tiniknél van esélyem, de lehet egy idősebb nőben nagyobb eséllyel találnám meg a párom, mert agyilag érettebb vagyok sokkal a koromnál, mindig is az voltam. Ezeknek az itteni lányoknak csak az megy, hogyan szívassanak me másokat, hogyan rúgjanak be, piálnak, füveznek, drogoznak, cigiznek, tiszteletlenül beszélnek a fiúkkal és sokszore a legjobb barátnőjükkel is kétszínűen viselkednek. Ha együtt vannak kedvesek a barátnőjükkel, aztán meg a háta mögött aljas dolgokat csinálnak vele vagy éppen kibszélik, kigúnyolják. Elegem van, hgoy foylton csalódom a lányokban, nem értem miért nincs már egy rendes, aranyos lány sem, aki még ne lenne foglalt. De így van és úgy néz ki maradok egyedül, mert ezek belőlem elég rossz reakciókat váltanak ki, legutóbb is egy ilyen kis beképzelet elkényeztett, hercegnő típus egyik barátomat úgy leszólta, hogy nem bírtam ki hogy ne hordjam le a lányt mindenféle riherongynak. Felment a pumpa és folyton ezt tapasztalom, ha nagy ritkán belebotlok egy rendes lányba, akkor arról meg vagy az derül ki, hogy van párja vagy az, hogy csak megjátssza magát nekem, mert bejövök neki, közben meg ő sem jobb a többinél. -.-

2013. nov. 20. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Debrecenben sehogy!
2013. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 errre ***** válasza:
Az általánosítás megy rendesen.
2013. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es nevezd aminek akarod, én saját tapasztalatnak hívom!
2013. nov. 20. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1: nem tudom, mennyi idős vagy, mondod, hogy szerinted idősebb lányokkal jobban kijönnél, én mondom, hogy az idősebb lányok NEM viselik el az ilyen szintű hisztit és a nők hibáztatását.


2: ha riherongyozod a nőket, akkor nem való neked barátnő.


3: sporkörök, koncertek, szórakozóhelyek (nem feltétlen diszkó, hanem valami kellemes hangulatú, beülős, mittudom én, Bakelit, Roncs, szerintem ezek elég jó helyek, és jó arcok járnak oda általában - többek között én is :DDD ), könyvtár, egyetem/ középiskola.

2013. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a repertoár a sóhivatal lám nyitva áll!


Az emberi képzelőerő képtelen kirajzolni akárcsak a körvonalait annak a kimondhatatlanul magas épületnek, aminek én a legeslegtetejéről szarok az ilyenekre, mint te. Brühüüü brühhü - nekem kb ennyi jön á az ilyen kérdésekből.

2013. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!