Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem egy fiúval,...

Megismerkedtem egy fiúval, udvarolgatott és elkérte a telefonszámom. De miért nem hívott fel végül?

Figyelt kérdés
Mindig bókolgatott,nem győzte a csajozós szövegeit mondogatni hogy mennyire bejövök neki meg sajnálja hogy nem tudunk gyakrabban találkozni stb. Elkérte a telefonszámom és én megadtam neki. Erre nem hív fel már 1,5 hete. Akkor ennek mi értelme volt? Igaz azóta felém sem néz, máskor átjött oda ahol vagyok, most meg semmi.
2013. nov. 17. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nem tetszel neki, vagy csak flörtölgetett, esetleg te voltál az x+1-edik a sorban, és talált valaki mást, aki jobban bejön neki.
2013. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak női telefonszámokat gyűjt.
2013. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ASOT ***** válasza:

Több mint 1 hete?

pfff inkább nem is mondanék semmit. :)

2013. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De olyan ciki ez most nem?

Hogy megadtam neki a számomat, és hogy ez neki úgy jön most le hogy "Jaj azt lesi hogy vajon mikor hívom fel" és hogy ő meg mikor elkérte már akkor tudta hogy úgysem fog felhívni.

Mert most akkor ezzel rájött hogy tetszik nekem, és ő lett az irányító. Meg milyen már hogy nyomul, flörtölget, elkéri a számat, én megadom neki és nem hív fel. Tiszta hülye komolyan.

2013. nov. 17. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Te döntöttél így, bedőltél egy nagydumásnak, ennyi. Gondolom, egy visszafogottabb, csendesebb fiú kevesebb sikert ért volna el nálad.
2013. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet talált magának jobbat vagy szimplán bátortalan elkötelezni magát. Szerintem felejtsd el. Sok halacska van a tengerben.. lesz olyan, aki majd keresni fog téged, ha akarod, ha nem:) ne keseredj el
2013. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát mondtam volna, hogy a 3 napos szabály... de hogy 1.5 hét, hát, szerintem már nem is fog, ha amúgy sem keresett.
2013. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!