Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti járnátok egy ilyen csajjal?

Ti járnátok egy ilyen csajjal?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok,nem tanulok jól,kb mindenből kettes vagyok.Hétköznaponként ez a programom: suli,aztán hazaérek háromra (rohanok a suliból haza,de nem tudom minek ,mert nem csinálok itthon semmit) .Hazajövök zabálok,azt leülök gépezni egy megy estéig aztán fürdök alszok..és másnap ugyan ez.

Heti kétszer eljárok edzeni 1 -1 órát.

Hétvégén lusta vagyok elkészülni és bárhova menni ezért itthon vagyok..


Unalmas ,lusta lány vagyok igaz? :D


2013. nov. 15. 16:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Úgy álltam neki a kérdésed megválaszolásának, hogy a sárga földig kritizállak. De ehelyett csak a jóízű kacagásra futotta. Jól van, lányom, nem volt rossz húzás.
2013. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
ma 16:59 Es van pasid?:)
2013. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

#11-es ezen mit tudtál röhögni?


Most is itt gépezek,ahelyett hogy a szobámba robbant kuplerájokat rendbe rakjam:D

2013. nov. 15. 17:02
 14/24 BlackSword ***** válasza:
Igen, unalmas vagy... Mi lenne ha legalább napi egy órát tanulnál??? Nem egy hosszú idő, máris nem lennél kettes mindenből, holott csak egy natúr gimis vagy... Szakközépben már rég meghaltál volna...
2013. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A stílusod tetszik.

De gondolom ha összejönnél valakivel akkor úgyis kinyílnál.


Én például elráncigálnálak néha programokra:D

18/F

2013. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Szakközépbe járok.Gazdaságtant tanulok :D

Csak gondoltam a gimit egyszerűbb leírni.

:D

2013. nov. 15. 17:14
 17/24 anonim ***** válasza:

Én nem - mert (azon kívül, hogy túl fiatal vagy hozzám) nem bírnám elviselni amit csinálsz. Mármint azt a mennyiségű semmittevést és levegőben lógást.

Egyébként mit szeretnél majd kezdeni miután színkettessel elvégeztél egy gazdasági szakközepet?

2013. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Elmegyek vmi okj-ra vagy majd lesz vmi.
2013. nov. 15. 17:25
 19/24 A kérdező kommentje:
De nem hiszem,hogy nehéz lenne munkát találni,mert nem vagyok hülye,mert ha év végén bukással fenygetnek a tanárok kicsit tanulok és én írom az osztályba a legjobb ötösöket..
2013. nov. 15. 17:26
 20/24 BlackSword ***** válasza:
Én meg műszaki szakközépre gondoltam... De sötét vagy, mint az ében... Én a te korodban zenére harcművészetre és atlétikára jártam... hihihi...
2013. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!