Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok buliban való ismerkedés?

Lányok buliban való ismerkedés?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy én a bulikon odamegyek csak beállok a csajok mögé és táncolok vagy kint dumálok néha és hogy ez a mögétek állnak átkarolnak táncolnak veletek dolog mennyire szimpatikus nektek mert elő szokott fordulni hogy elküldenek vagy valami eddig bevált de már 4-5 bulizás óta ez emgy és összezavarodtam :D (kort is írjatok)

2013. nov. 10. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
ki van zàrva! esèlytelen!
2013. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elég sok a rbanc manapság szóval ne agyalj ilyesmin, ha egyiknél nem jön be menj a másikhoz.
2013. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányok köztudottan nem ismerkedni járnak szórakozóhelyre, hanem meglepő módon bulizni. Én igaz nem vagyok 1 nagy partya arc, de elmentem egy női társasággal bulizni és ezen lányok közül mindnek van már pasija, sőt egyik még a paliját is hozta innentől kezdve nem látom értelmét az ilyen jellegű kérdéseknek. Ha mindezek ellenére sikerül nőt felszedned az valszeg egy k... aki simán megcsalja a paliját vagy ha épp nincs is neki az ilyenek nem nagyon valóak a tartós kapcsolatra. De hülyeség is itt ezt leírnom, mert aki ide feljár ilyen kérdéseket feltenni az még a legalja nőket se tudja felszedni, szóval inkább tanulj és menj aludni!
2013. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Le sem szólitod csak úgy odamész és átkarolod?
2013. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hunbula ***** válasza:

Kifejezetten nem szeretem, nem azért megyek el bulizni, hogy látatlanban ismeretlenek fogdossanak. Gyere oda oldalról/elölről, legalább a neved mondd meg, és kérdezd meg, hogy táncolhatsz-e velem. Ha bejössz, úgyis táncolni fogunk, de akkor sem azonnal a tapogatást kell adni. Legalább egy pár számot bírj ki úgy, hogy nem vándorol a kezed - hidd el, ha tetszel nekem, később összesimulhatunk, de ha erre nem tudsz várni, akkor alapból ciao van.

És nem azért, mert csúnya, vagy aggszűz vagyok, vagy mert petrezselymet szoktam árulni - csak ha fél óra múlva azt szeretnéd, hogy valaki a mosdóban térdeljen előtted, a ribik a másik oldalon laknak.

2013. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Gyere oda oldalról/elölről, legalább a neved mondd meg, és kérdezd meg, hogy táncolhatsz-e velem."


Tudom, hogy nem illik általánosítani, láthatóan te a normilásabb réteghez tartozol, de ha így menne oda mindenkihez a diszkóban (a helyet fontos kiemelni), akkor folyamatosan körberöhögnék csak. Ez nem az a placc, ahol jófejnek kell lenni, sőt...


Én kaptam már azért oltást, keményebbeket is, mert nem ezt csináltam, amit a kérdező írt, hanem beszélgetni próbáltam, vagy előtte megkérdeztem, hogy van-e kedve táncolni. Volt, hogy sikerült még szóba elegyedni utána egyesekkel és akkor kiderült, hogy idézem, "nyuszinak" néztek, meg "jófiúnak", szóval az ilyen helyektől csak az életkedvem megy el.


Általánosan nézve a fenti módszer eléggé elterjedt, előtte azért szemezést és hasonlókat érdemes csinálni. Hogy aztán bejön-e vagy sem, az már a szerencse kérdése, persze az adott helytől is függ összességében. Viszont azt biztosan mondhatom, hogy a diszkó nem jópofizásra való hely, még ha akár te, akár a többi kommentelő ez esetben kivételek.

2013. dec. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!