Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy velem pont a szép lányok szoktak inkább szemezni, pedig elég alacsony és nyomi kinézetű vagyok?

Figyelt kérdés
Mégis komolyan mondom, olyan fertelmesen ronda lány nem is szemezett még velem, akik szemeztek velem, legrosszabb esetben is átlagos, szerénynek tűnő, aranyos lányok voltak, talán egyetlen egyszer szemezett velem nem vonzó lány, egy kövér lány, de ezt leszámítva tényleg szinte mindig, mondhatni egyenesen szép, bájos lányok szemeznek velem csak és nem értem miért, ha nem vagyok nagy szám fiúként, bár egy szép lánnyal már smároltam, de azóta sem tudom, hogy miért hagyta vagy mit akart tőlem egyáltalán, talán csak az exét akartam elfelejteni velem és azért ment bele a csókba, talán tényleg bejöttem neki, fogalmam sincs, mivel nem vagyok az a tipikus menő, party páwa arc, akit minden hétvégén felkérnek a lányok egy jó kis szexkalandra, sőt elég visszahúzód, zárkózott, komoly tudok lenni sokszor, annak ellenére, hogy szeretek humorizálni, hülyéskedni is, de ezet csak annak mutatom meg, aki igazán közel került már hozzám, idegeneket nem szoktam szórakoztatni a hülyeségeimmel. :D

2013. nov. 8. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
Nézik, hogy milyen kiba szott ronda vagy.
2013. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogz kinek ki a szep, az embertol is fugg. En peldaul lattam mar olyat, hogz egz tok szep lanynak tetszett egy - szerintem - eleg, vagz legalbbis csoppet ronda fiu, a fiunak meg a lany nem tetszett.

Egy csomoszor mar lattam olyat is, hogy szep lany ronda fiuval van, vagy eppenhogy ronda lany szep fiuval.

Vagy az is lehet, hogz csak kedves vagy, esetleg nem vagy annyira "nyomi" kinezetu, mint ahogy mondtad.

Ahogy egyesek mondanak, szepseg relativ. :)))

2013. nov. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!