Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Biszexuális,22-24 év körüli...

Biszexuális,22-24 év körüli lányokkal ismerkednék, akik vállalják a diszkréciót. Érdekel valakit esetleg? 23/L

Figyelt kérdés

Ez az első ilyen próbálkozásom. A napokban már nem tudtam a szőnyeg alá söpörni az érdeklődésemet és ezért úgy gondoltam belevágok, hiszen vesztenivalóm nincs.

Elsősorban Pest környékén keresek értelmes, normális kinézetű lányokat. Különösen érdekelnek azok, akik ezen a területen kezdők és bizonytalanok, mint én.

Ha valakit érdekel, kérek minimális információt a válaszokhoz, minimum életkort. :)



2013. nov. 7. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
engem érdekelne! írj privit :) 24L
2013. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Aztán ha már ketten összemelegedtetek gyertek át hozzám:D


Egyébként remélem egyikőtök sem unatkozó 12 éves kamaszfiú:D Sok sikert lányok;)

2013. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
én már voltam lánnyal, de régen :$ 22l
2013. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Férfiak nem érdekelnek? :D
2013. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia! 21/L vagyok. Írj nyugodtan ha gondolod! És tényleg nincs veszíteni valód szóval ne félj próbálkozni!!! Egyszer élünk! :)
2013. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
4. voltam. lepontoztak, pedig rám írt a kérdező és tök jót beszélgettünk. neki hasznos volt a beszélgetés. de hát pontozzátok csak le, kinek mi hasznos. :)
2013. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha lány vagy és lánnyal akarsz szexelni akkor miért kikötés hogy biszexuális legyen a csaj?

Amúgy mindez azért elég bátor dolog tőled kérdező...vagy inkább vakmerő.honnan tudod ki van a gép túloldalán? küld neked egy lányról készült képet (mondván "ez vagyok én") és már leszervezel egy találkát "talán nem egy rosszarcú pervez jön hanem tényleg igazat írt a gyk-s beszélgetőtárs"????

2013. nov. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

Kicsit nyers a megfogalmazás. Egyébként sokkal okosabb vagyok annál, hogy csak úgy, minden nélkül kiadjam magam..

És igen, bátor vagyok, de nem hülye.

Biszex: Nem feltétlenül kikötés, de egy kis irányt ad a hasonló érdeklődési körre.

2013. nov. 11. 00:16
 9/9 anonim válasza:
én 25 vagyok és bi ha még beleférek a korhatárba nyugodtan írhatsz. Amúgy miért kell, hogy ugyanúgy kezdő legyen?
2013. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!