Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lelehet győzni, ki lehet nőni...

Lelehet győzni, ki lehet nőni a félénkséget a fiúkkal való ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Nemsokára 17 éves leszek,de nem tudok ismerkedni a fiúkkal(lányokkal se) a félénkségem miatt.. Lelehet győzni a félénkséget vagy kinőni?
2013. nov. 7. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Le_lehet győzni
2013. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lelehet(kinövöd), ha meg kapcsolatot keresel akkor hadjad hogy a fiú kezdeményezzen. Ha meg barátnőt keresell akkor meg nem kell idegeskedni, ha szimpatikus vagy akkor elkezd veled beszélgetni elöbb vagy utóbb.

15/F

2013. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Határozottan igen. Ilyen voltam én is. A legjobb módszer erre, ha emberek közé mész. Nekem jó leckét adott az első munkahelyem. Nagyon nehéz volt és hosszú folyamat, mire meg tudtam nyílni az embereknek, de az idő segít ezen! Hidd el! Ne görcsölj rá és máris sokkal egyszerűbb lesz minden! Add önmagad!
2013. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
kinőni biztos ki lehet de azt inkább ne várd meg. a jó csaj vagy akkor semmi sem lehet akadály neked, ha nem akkor meg járj el edzeni meg zummbázni hogy a diszkóba jól rázd a feneked és akkor a fiúk biztos felfigyelnek rád.
2013. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4-es tanácsát inkább hagyd figyelmen kívül.
2013. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!