Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Egy duci lánynak...

Srácok! Egy duci lánynak lehetne esélye nálatok?

Figyelt kérdés

Mostanában azt hallom minden fiutól a környezetemben, hogy "csak a kutyák játszanak csontokkal" de nem ez jön vissza.

Miért van ez?

19/L



2013. nov. 7. 18:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

És attól, hogy valamibe nem "döglesz bele" azonnal, még ne biztos, hogy egészséges. Papám hasonló gondolkozással most van túl egy jó kis stroke-on, és még mindig szalonnát akar, a főzelék neki nem elég jó, pedig járni is alig tud, és majdnem meghalt...

De a kérdés nem ez volt amúgy sem.

2013. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

A pasik többsége vonzónak találja az arányosan telt nőket, még ha nem is ezt mondják. Ugye az elvárás nem ez hanem, egy kirakat bábu tökéletes testtel, hogy láthassák mennyire jó pasi. A szex is nagyon jó egy ilyen lánnyal csak mutatkozni ciki vele. Próbált ki, tízből kilenc pasi elmenne veled, de csak sötétbe :)

Ha nem vagy nagyon kövét nem kell kétségbe esned találsz párt magadnak.

35F

2013. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Az idősebb pasik (25 felett, szal nem öreg :P) többsége az arányosan teltebb, van mit fogni rajta de nem kövér, csajokat szereti.

A fiatalabbak a mostani szokás szerint meg a véknyakat.


Már a kisgyerekek is netezhetnek, nekik jó hogy a véknyak tetszenek még, hallhatod a véleményüket, de idősebben majd bejönnek nekik a nők is.

Már annyira átalakult a kategória is hogy a teljesen normális nőket nevezik pufinak, a véknyat meg normálisnak.

És nem vagyok kövér :P, vékony vagyok és nem hisztiből mondom ezeket de így van a gyakorlatban a fiatalabbaknál.


Régen se voltam kövér kicsit se de sokat fogytam mostanában. Az idősebb ismerőseim (kb 30) szerint bár most is csini vagyok, de ez már túl vékony és akkor szebb voltam, a fiatalabbak (20) meg simán leátlagosoznak alkatilag.


Egy normális pasinál simán lehet esélye egy ducibb lánynak is. De a fiataloknál a duci az azt jelenti ami igazából a normális. -_-

Idősebb srácoknál meg simán lehet esélyed (ismerőseimből kiindulva). :)

2013. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a használható válaszokat!
2013. nov. 7. 19:51
 25/30 anonim ***** válasza:

Természetesen a stroke-ot a szalonna okozza...

Hagyjuk.

Nagyanyám 89 évesen ment el. Végigkapálta az életét, ami nem jó persze, de nem ismerte az "update" meg a "light" fogalmakat. Nem evett szójafasírtot, fogalma sem volt hogy lehet 1.5%-os tejet is gyártani.

A túlzott egészségmánia sokaknak az agyára ment. Na persze milliárdos üzlet is, ezért nyomják a képünkbe mindenhol.

2013. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Én szeretem,ha egy lányon van,mit fogni,pedig sportos vagyok.
2013. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Mostanában egyre kevésbé lényeges számomra az, hogy hogyan néz ki a hölgy. Rájöttem, hogy sokkal fontosabb a belső a külsőnél. És bizony a belső kritériumoknak sokkal kevesebb nő felel meg, mint a külsőségeknek.


24F

2013. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

160 centi vagyok és 95-100 kg között. 14 éves korom nem voltam szingli 1 hónapnál többet. Túl vagyo egy 4 és egy 3 éves kapcsolaton is a többi rövidtávún kívül.

A lényeg a magabiztosság, az önbizalom. Mutasd, hogy van, akkor is, ha egyáltalán nincs! Nekem sincs önbizalmam, mégis mindenki azt látja, hogy van..:)

A másik pedig az öltözködés.. Nagyon sok önkritikádnak kell lenni ahhoz, hogy jól nézz ki, mindig előnyösen öltözködj, jó stílusod legyen.


Ennyitől függ az egész igazából!:)

2013. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

1) Attól függ, hogy mit értesz duci alatt.

2) Mi nem ezért vagy azért(külső, érdek, stb) jövünk össze egy nővel, hanem mert belezúgunk!

3) "Mostanában azt hallom minden fiutól a környezetemben, hogy "csak a kutyák játszanak csontokkal" de nem ez jön vissza."

Azért, mert ez nincs így! Ezt csak a dagadékok(a nők!) találták ki, hogy terrorizálják a csinos nőtársaikat. A gyökerek meg terjesztik!

2013. nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Érdekes de ezt a csontos hasonlatot még csak pasi haverjaimtól hallottam. :D

Még csak nem is olyan stílusú a mondat ahogyan a csajok beszélnek, és SOHA egyik csaj ismerősön nem is mondta, ha valaki mondta akkor CSAK pasik. :)

(valszeg rájuk igaz is akkor :P)


A csajok a genetikával szeretnek jönni, és nem ezzel a kutyássággal. :)

2013. nov. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!