Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális társkereső oldalt...

Normális társkereső oldalt tud ajánlani valaki? 23/F

Figyelt kérdés
Eddig az Elittárs és Randivonal oldalakat próbáltam. Randivonal igazából nem lenne olyan rossz, de nem is egy nagy szám ahogy az oldal kivan találva. Az elittársal volt némi előítéletem, mert olvastam a botrányokat róla, de szerintem a nevéhez híven, tényleg több az "igényes" felhasználó, mint a randivonalon például és végülis működésével sincs gond. De nagy hibája, hogy az oldal maga válogat nekünk ismerőst és nem mi keresgélhetünk, sokszor dob ki olyat, aki régóta nem lépett be meg hasonló problémák, egy idő után elég zavaró. Szóval akinek van tapasztalata más oldalakkal kapcsolatban azokat szivesen fogadom.

2013. nov. 7. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
GYK
2013. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
parom.hu még úgyahogy elmegy... Nagyanyám is fent van rajta.
2013. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én a love.hu - tudnám ajánlani.. rengenteg felhasználó , biztos megtalálod azt a metszetet, amire neked szükséged van.
2013. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
rosszlanyok.hu
2013. nov. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
piroszona
2013. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy értelmes válaszokat várok, szóval unatkozó hülyegyerekek kíméljenek :)
2013. nov. 7. 14:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Élet. :D
2013. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

randivonal

lovebox

love

randihely

randik


Ezekről mind volt már barátnőm, hosszabb-rövidebb időre. Többit nem próbáltam...

2013. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

randihely.hu


én itt ismertem meg a férjemet 3,5 évvel ezelőtt.:)


Te is tudsz keresni, a saját beállításaid alapján, ott jelzi azt is ki mikor lépett be utoljára, a frissek vannak a lista elején. Illetve be tudod azt is állítani, hogy a rendszer keressen.


Annyi a hibája, hogy picit lassabban töltődnek be az adatlapok, és az üzenetek, de ez csak pár másodperc...


hajrá:)


27/N

2013. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. válaszadó: Köszi szépen, ez tényleg nagyon jónak tűnik :)
2013. nov. 8. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!