Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy szorakozò helyen...

Egy szorakozò helyen összeismerkedtem egy fiuval, annyira aranyos volt ölelgetet, csokolgatot nagyon jol éreztem magam vele. Felejtsem el ugye?

Figyelt kérdés
Màr kèrdezte is,hogy mikor talàlkozunk mèg,szoval annyira lelkes volt,hogy nem is hittem el,de amikor ment haza megkèrdezte,hogy nem alszom nàlla,aztmondtam most nem, règ nem voltam pasival talàn azèrt hatott ràm ilyen szinten a kedvessège ès a csokjai,de nem vagyok olyan,hogy elsö talàlkozàs utàn elmenjek vele,aztmondta ,hogy ö keresni fog,màr eltelt 3 nap azòta ès semmi,van mièrt èn keressem vagy hadjam mert komolytalan?

#ismerkedés #Elutasito szex
2013. nov. 7. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyilvánvaló, hogy megfektetni szeretett volna. Felejtsd el, hagyd, maximum pár napon belül jelentkezik, de ne kalkulálj vele szerintem.
2013. nov. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bàrmennyire is jolèreztem magam,èn nem fogom keresni:(
2013. nov. 7. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
szórakozóhelyen nem barátnőt szoktak keresni általában.
2013. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Annyit megtehetsz, hogy megcsörgeted a telefonját, és le is rakod.


Ha visszahív, akkor meg mondod neki, hogy bocs, az eggyel felette levő számot akartad tárcsázni. Ezzel esélyt adsz neki, amivel vagy él vagy nem.

2013. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 JaniXXX válasza:
100%
semmiképpen ne keresd!Ha az első alkalommal felhívott magához,nem vez komolyan Téged.Ha komolyan venne találkozni akarna Veled.Én ha csaj lennék,már ott faképnél hagytam volna,mikor felhívott magázoz.Bár nem tudom,lehet a rögtön csókolózással picit bátorítottad is őt,hogy így kezeljen,ez nem bántás,attól függ keresel e kapcsolatot,és hogy milyet.
2013. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!