Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » LÁNYOK! Ha egy pasinak van...

LÁNYOK! Ha egy pasinak van saját kocsija, az előny lehet ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
MIt gondoltok erről, nálatok számít?
2013. nov. 7. 00:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem érdekel.
2013. nov. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Előny.. De nem befolyásol semmit..
2013. nov. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nálam minimális előny, de csak azért, mert nekem is van, és kellemetlenül érezném magam, ha nekem kéne a pasit furikázni, és nem fordítva.

De annyit meg nem nyom a latban, hogy CSAK az autó léte, vagy nem léte alapján döntenék, a sok egyéb tényező között csak egynek számít. Tehát van mondjuk (elvben) 100 párválasztási szempontom, amelyek ilyen-olyan súllyal esnek latba, és ebből mondjuk 60-70-nek nem árt stimmelni, hogy elfogadható kapcsolat legyen, akkor ezek közül EGY az autó. Nem olyan súllyal esik a latba, mint mondjuk az, hogy egy pasi legyen független, vagy legyen értelmes - ezek sokkal lényegesebb szempontok. :)

2013. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen, sztem is. Jó, ha van, de ha nincs, az sem befolyásol semmit. Legalábbis érettebb életkorban, a minap azt figyeltem, hogy a fiatalabb csajoknak az még "új". :)
2013. nov. 7. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!