Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik a jobb szöveg ismerkedé...

Melyik a jobb szöveg ismerkedésre?

Figyelt kérdés

1: helyszín: utca Szia! meg tudnád mondani hogy jutok el a..-ba?-válasz- köszi,igazából csak aranyosnak találtalak és azért jöttem ide hozzád. Amúgy a nevem..-ő..-elkérem telefonszámodat..


2:helyszín:egyetem, park, könyvtár egyedül ül és tanul Szia! (Leülök mellé)Egyszerűen aranyosnak találtlak, hogy itt üldögélsz. Nevem... Telefonszámcsere


+kérdés

GÁZ EMAILCÍMET ELKÉRNI? JOBB A TELEFON?


2013. nov. 6. 23:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, a fellépés számít.
2013. nov. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ennél még a klasszikussá vált "jó a segged, kő kóla?" vagy "szia cica, van gazdid?" is jobbak... ezek az álszent szar dumák a legszánalmasabbak
2013. nov. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

jah a fellépés számít,uh jól csinálod.

annyi,hogy a számzárás előtt alkalomadtán még jöhetne egy hamis időkorlát-ez megnyugtatja,hogy nem ragadsz rá hosszan-és egy kinyilatkoztatás-egyértelműsíti a szándékod.

most sietnem kell,de nagyon szívesen találkoznék még veled-és itt elkéred a számát.

2013. nov. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

jah!

és nem kell feltétlen betartani az időkorlátban mondottakat.

az csak a megnyugtatására szolgál.

2013. nov. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat! Ma kipróbáltam kb 10 különböző lányon ezt a két szöveget (idegen nyelven) és sokkal jobban működött a 2. szöveg, de amúgy mind a kettő k. jó:) Érdekes, hogy rohadtul bénán adom elő, mert azért nem vagyok egy nagy spieler, de ez a habogós hebegős szart is megeszik:)
2013. nov. 7. 19:12
 16/16 anonim válasza:

kérdezd meg a lánytól nem e akar egy fiút magának mert te ép szabad vagy! xD

és mindig a telefon számát kérd el mint a régi szép időkbe :)

2013. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!