Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Számíthatok arra, hogy megvált...

Számíthatok arra, hogy megváltozik a lányok viselkedése velem szemben?

Figyelt kérdés

Szóval úgy alakult , hogy ettől a hónaptól kezdve , egyedül vagyok itthon "enyém az egész ház" és végre így 20 évesen elkezdhetek önálló életet élni. Édesanyám más városba ment dolgozni , apám pedig külföldön dolgozik , és mivel elváltak és még tanulok , ezért fizeti a gyerektartást , ami felett , mostantól teljes egészében én rendelkezem.


Régóta tervbe van már véve a saját kocsi , gyűjtöttem eddig is rá , és ha minden jól megy , most a megnövekedett jövedelem miatt nyárra össze is jön rá a pénz.


És itt jön a kérdésem lényege. Szerintetek , hogyan viszonyuljak majd azokhoz a lányokhoz , akikkel eddig nem jött össze különböző okok miatt (itt a környékemen is van 2 csaj , akikkel elég érdekes a kapcsolatunk. ) kb. az van h utáljuk is egymást , meg bírjuk is , és kb. 1 éve nem beszéltem egyikkel sem , de eddig nem történt amúgy se semmi , csak egyszer kétszer beszélgettünk.


Szóval számítok arra , hogy most hirtelen én leszek a 'menőcsávó' aki egyedül él és van egy kis pénze is meg kocsi , és kicsit tartok attól , hogy akarva-akaratlanul érdekből , valahogyan elkezdenek majd közeledni az ilyesfajta lányok , meg úgy általában a lányok. Ami nem baj , csak nem szeretném ha csak emiatt lenne. Vagy ne érdekeljen és használjam ki ezt ?


Ti mit tennétek, illetve mi a véleményetek erről az egészről ?



Köszönöm a válaszokat !



2013. nov. 4. 22:23
 1/3 anonim válasza:

Ha a két lány közül valamelyiket (vagy mindkettőt) igazán érdekled, nem azért fog hozzád közeledni, mert egyedül vagy otthon, vagy mert kocsid van. Viszont, ha már jársz valakivel, az biztos, hogy előnyös, ha te vagy a ház ura. Ha egy lánnyal megismerkedsz, és megtudja, hogy egyedül élsz, biztos, hogy érettebbnek, talpraesettebbnek és önállóbnak fog látni, mintha a szüleiddel laknál...

Amúgy meg nemhiszem, hogy sok olyan lány van, aki csak azért menne bele egy kapcsolatba, mert a srác egyedül lakik.

Az is igaz, hogy ha egyedül laksz, a közeli ismerőseiddel, haverjaiddal rendezhetsz házibulikat nálatok, és hívhatsz mrg csajokat is. Azért az elég menő! Hátha... :)

Remélem tudtam segíteni!

2013. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ! Én is kb. ezeket az előnyöket várom , mindenesetre az egomnak jót fog tenni , és ez a viselkedésemen is meg fog látszani :)
2013. nov. 14. 17:11
 3/3 anonim válasza:
Sok sikert! :D
2013. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!