Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek szakítani fog a...

Szerintetek szakítani fog a barátnőjével, ha már a srác nem szereti?

Figyelt kérdés

Egy igen v. egy nem válasznál kicsit bonyolultabb a helyzet. Megismerkedtem egy sráccal, de 2 héttel később kiderült, hogy van barátnője. Viszont őt már nem szereti, már nem akar vele lenni, ezért kezdett el velem ismerkedni. Állítólag a csaj tudtára adta a dolgot, de a lány nem foglalkozott vele, továbbra is ragaszkodik hozzá a csaj.


Én addig nem is akarok vele randizni, amíg le nem zárja a barátnőjével a kapcsolatot, már, ha tényleg nem szereti. De attól tartok, hogy nem fog szakítani a lánnyal, ha csak a lánynak elege nem lesz és kidobja.


Szerintetek?


2013. nov. 4. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem naiv vagy. Ha szakít a csajjal, akkor mi az, hogy az nem veszi tudtul? Ilyen nincs, nem mondott ő semmit annak a lánynak.
2013. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább menekülj.Ez a szakítok nem vagyok már belé szerelmes duma nagyon régi,és sajnos sokan beveszik.
2013. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem fogsz jól járni ha egy ilyen gyökér sráccal akarsz összejönni. sunyi alak. nem bírom az ilyeneket.
2013. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Állítólag a csaj tudtára adta a dolgot..."


Viccen kívül egy asztrológus ismerősöm szerint állítólag ebben az évben szeptemberben kellett volna beköszöntenie nálam a nagy szerelemnek. Azóta is jön.


Remélem érted a párhuzamot. Én voltam ilyen helyzetben. Évekbe telt, mire kihevertem. Szóval felejtős.

2013. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy nem vagyok hülye, látom, hogy átveri a csajt és nagyon szemét dolog tőle. Már ki is ábrándultam belőle. Vannak nagyon jó tulajdonságai is, kedvelem azért, de ezek után már nem biztos, hogy tudnék vele járni. De mi van akkor, ha tényleg vannak csajok, akik foggal-körömmel ragaszkodnak a pasijukhoz és nem tudnak lépni. Van ilyen? Vagy ez inkább csak a mesékben fordul elő...
2013. nov. 4. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, de ebben az esetben a srác nem fog a lánnyal élni, hanem szépen lekoptatja.
2013. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
talán
2013. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!