Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti járnátok olyan fiúval aki...

Ti járnátok olyan fiúval aki egy 5-8cm-rel alacsonyabb mint ti, de úgy érzitek hogy nem számít semmi ha érzel iránta valamit, ami erősebb a barátságtól, talán szerelem? 14L Kort is írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Varj egy kicsit:) 1-2 ev es magasabb lesz:)
2013. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fiú hány éves és milyen magas ?
2013. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A válasz a kérdésedben van.Ha érzrl akkor miért ne.Nekem nem kéne nem kellett soha nálam alacsonyabb soha.De emberek vagyunk.Nem szabad teljessen a külső alapjan itélni.Csomó pár van idősebb fiatalabbal.Alacsony magassal.Kövér sovannyal.Mindenkinek más jön be.L31
2013. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Osztálytársak voltunk általánosba,és egy középiskolába mentünk,csak nem egy szakra,vagyis ő is 14 évés és 154cm,én 162-164 körül vaygok.
2013. nov. 2. 20:51
 5/8 wiwastarr_ ***** válasza:

az én esetemben cinkes lenne ugyanis 155cm vagyok xd ...de am van egy nálam 3 évvel fiatalabb fiu aki sztem rohadt cuki , de azért nem hiszem h kikezdenék vele..

14/L

2013. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

valószínű, hogy nőni fog..mutált már a fiú ?

apja mekkora ?

2013. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

gyerekek, nem mindegy milyen magas? úgysem fog örökre vele maradni, csak 14 éves.


járj vele, és élvezd ki minden pillanatát, most vagy fiatal. ne rontsd már el az elején azzal, hogy meg akarsz felelni elvárásoknak :))

2013. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az apja is elég alacsony,de talán ő nagyobb 4-5 cm-rel,de anyukája és a nagyszülei is elég alacsonyak.
2013. nov. 2. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!