Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet itt egri lányokka...

Hogyan lehet itt egri lányokkal megismerkedni?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne egy emberi lénnyel beszélgetni élőben de ezen az oldalon mintha egy egri lány sem lenne legalábbis 20 év felettiek.

Nem párkapcsolati szempont miatt kérdezem.


2013. nov. 2. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

nem mi?! na kamuzz már.

a bezsélgetésekből majd jönne, hogy talizzunk, a tilin meg benyögöd, hogy a kezdetektől többet érzel..ugyan már..szánalmas...

ne itt siránkott, alapozz haverokkal ,go disco és szedj fel valakit!

2013. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most elegendő lenne csak beszélgetni valakivel.

Discoban/szórakozóhelyeken pedig erősen illuminált lány csoportosulások vannak akiken alig van egy szál ruha és a 100 decibeles zenében nem akarok a fülébe ordítani...

Szóval hagyjál már a discoval, nem dugni akarok b.ssza meg

2013. nov. 2. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Egerben van főiskola. Próbálkozz arrafelé.
2013. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, nagy kár, hogy ma nincs és nem is volt tanítás és nem is járok oda.
2013. nov. 2. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor írd oda a kérdésedbe hogy egy nyomi vagy. És akkor nem próbálkoznak mások jobb belátásra téríteni, mert tudni fogják hogy menthetetlen eset vagy.
2013. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem értitek, hogy én annyit szerettem volna, ha ma este beszélgethessek egy lánnyal, hogy úgymond elpanaszoljam neki mi bánt. Nem dugni, nem szexelni, nem randizni akartam hanem beszélgetni.

Te meg utolsó kapd be akkor, ha ezt képtelen vagy felfogni.

2013. nov. 2. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!