Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha ideges vagy izgatott...

Ha ideges vagy izgatott vagyok, nagyon sokat beszélek nagyon gyorsan, van más is itt ilyen problémával?

Figyelt kérdés
Ha ideges vagyok, vagy ha olyan témáról beszélek, ami izgalomba hoz, szeretek róla beszélni. Annyi mindent akarok mondani, hogy nagyon gyorsan beszélek, hadarok, olyan igazi se eleje se vége szövegeket nyomok le, már én is beleunok a szövegelésbe, elvesztem a fonalat, akivel beszélek, az meg már gondolom kétszer is elaludt a monlógom közben... Hogyan lehet változtatni? Idegességemben is állandóan jár a szám, hülyeségeket beszélek, már sokszor szó szerint be kell fognom a számat, hogy ne járassam le magam még jobban. :D
2013. nov. 2. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a jó ha tudsz beszélni és nem blokkolsz le mint én :/
2013. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok.

mentem vele orvoshoz is.

azt mondták, hogy idegi alapon van ez.

2013. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1, idegenek társaságában én is megkukulok, alig tudok magamból kipréselni pár mondatot. Ez a másik véglet.
2013. nov. 2. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Dettó :D Majd találkozol egy olyan emberrel, aki sokkal lassabban beszélsz, és szép lassan "hozzá fogsz lassulni" ;)


De amúgy tudatosan is lehet ám lassítani, csak figyelj folyamatosan a tempóra, hogy ne gyorsulj be. És egyszerre ne akarj sok infót nyomni, mert kiakadnak tőled a többiek XD Tapasztalat!

2013. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!