Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol van Budapesten Peep-show...

Hol van Budapesten Peep-show és Glory Hole?

Figyelt kérdés

Budapesten szeretnék peepshow-ba menni! Hol van pontosan, cím? 100 Ft-ot kell bedobni?

Glory hole hol van? Van, ahol fiúk vannak ésvan, ahol lányok? Cím? Infó?



2013. nov. 1. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
bazz, ez nem a google!
2013. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem találtam google-ban sem! Tudja valaki a választ?
2013. nov. 2. 11:59
 3/4 anonim válasza:
88%

Glory hole nagyon sok plázában van, de ha ügyesen keresed, akkor megtalálod a fórumokat, ahol egyeztetni szoktak. Mindegyikben férfi csinálja férfiaknak, nők nincsenek benne.

Peep show és a 100 ft nem egészen pontos. A 100 ft arra kell, hogy amikor belépsz a kabinba, akkor a 100 ft bedobásakor 1 percre megnézheted a hölgyeket. Rendszerint több nő van és ez a 100 ft/1 perc arra való, hogy kiválaszd kit viszel privát kabinba. Magyarul van 4-5 vagy több nő, 400-500 ft elmegy arra, hogy megnézd őket.

Utána mész a "portás"-hoz, akinek leadod a jattot a kabinért, ez kb. 2000 ft, de van ahol 5000.


Utána bemész a privát kabinba. A kabin egyik oldala üveg, de van rajta egy kb. 20 cm-es nyílás. Az üveg másik oldalán van egy nő. Választhatsz, hogy elviszed szobára (erre számolj kb. 30 ezret) vagy ott helyben műsorozik neked az üveg másik oldalán. A műsor egy 15 perces valami, ami közben elélvezhetsz. Vagy ő csinálja neked a kezével vagy a szájával, mindkét esetben szigorúan gumival (köztetek az üveglap!) vagy magadat elégíted ki, miközben műsort ad neked ruha nélkül. Ez olyan 10-20 ezer között van.


Nem tudom, hogy ki miként gondol erre, de nekem ez kevés.

Többször elmentem, mert szépek voltak a lányok, de hamar rájöttem, hogy 12 ezer forint egy saját magamnak okozott önkielégítésért túl sok. Az OK, hogy a nő szép volt (I. osztályú testekre gondolj) és csak nekem táncolgatott amíg kivertem, de mégis...


Mostanában a Corvin negyed és a Boráros tér között látok peep showt a körúton.

Azért szólok, hogy 15 ezerért már üveglap nélkül 1 órára is kapsz lakáson nőt. Megértem, hogy miért izgató a peep show, de azért alapjában véve drágának éreztem.

Megjegyzem azt is, hogy a nőktől nem sajnáltam a pénzt. Kegyetlen egy munka lehet.

2013. dec. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Még jó, hogy te nem próbáltad ugye? :DDDD
2016. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!