Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme bevallani neki?...

Van értelme bevallani neki? Tetszem neki egyáltalán? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe totál belezúgtam. Suliban minden nap beszélünk. Gyakran kérek tőle kölcsön radírt, vagy kérem meg, hogy magyarázza el a feladatot, csak hogy beszélhessek vele és nézhessem, mivel sajnos mögöttem ül és normál esetben sajnos nem látom. Régen mindig szivatott engem és a barátnőmet az egyik haverja, de mióta ő kedves velem, azóta békén hagy a haverja is. Barátnőm szerint ő szólt rá, hogy hagyjon minket. A lényeg az, hogy hallottam ezt-azt, mikor beszélgettek óra közben. Pl.: a haverja mondta, hogy barátnőm milyen szép és erre ő mondta hogy én is az vagyok meg hasonlók. Szerintetek:

1. bevallom neki, hogy tetszik

2. nem vallom be, de próbálok kevésbé nyomulósan közeledni hozzá

3. maradok a barátságnál és hagyom az egészet a fenébe

4. megvárom, hogy ő léjen valami, ha akar

vagy esetleg más elgondolás? nekem csak ezek jutottak eszembe.


2013. okt. 31. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
3 mert osztálytársad és emait ha vége elég kellemetlen de ha ugyérzed megéri akkor 2
2013. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 és onnan haladj visszafelé, ha egyik sem működik.
2013. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel, mivel az osztálytársad inkább hagyjad, soha nem lesz jó vége az ilyennek
2013. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Talán megpróbálom a 2-t, mert lehet, hogy osztálytársam, de valószínűleg annyi bátorságom úgyse lesz, hogy bevalljam neki, de fél év múlva úgyis ballagunk, szóval ha rosszul sül el a dolog, az se nagy baj, mert utána már nem fogom valami sokat látni.
2013. okt. 31. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Tanuld meg: Egy dolgot kell bevallani, és ez pedig az adó :DD
2013. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!