Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok, hol lehet veletek...

Lanyok, hol lehet veletek ismerkedni? Miert hazudoztok ebben a temaban?

Figyelt kérdés
Mindenre van buta magyarazatotok. Utcan nem szerettek, bulizbi sem azert mentek. Konyvtarba olvasni mentek, egyetemre is csak tanulni jartok be es nem szeretitek, ha megszolitanak titeket. Mindenhol csak a kifogas megy, ha ronda pasi szolit le titeket. De ha jokepu, helyes srac megy oda, akkor bezzeg mindenhol szerettek ismerkedni. Alszentek vagytok es számitoak. Miert csinalkatok ezt?
2013. okt. 31. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nyuginemazok és én fiuként megmondom hogy jó csajjal ugyanezt csinálnánk nem??
2013. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csinaljatok.
2013. okt. 31. 10:48
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem biztos, en egy elfogadhato kulseju lanynak mar adok eselyt, ha nem szep akkor.is.
2013. okt. 31. 10:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy akik a hol lehet ismerkedni kérdést felteszik, eleve rosszul fognak hozzá. Egyszerűen legyél nyitott, barátságos, beszélgess emberekkel nemtől függetlenül csak a beszélgetés és a barátkozás öröméért. Látni fogod, hogy kit hívhatsz el randira, ki marad csak barátnak. Lehet, hogy az a barát fog később bemutatni egy lánynak, akivel összejöttök. Ha eleve azért mész oda egy vadidegenhez, hogy majd elhívod randizni, az nem feltétlen nyerő.
2013. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hazudnak, de ezt is önfényezés képen.

ideírják az általad felsorolt helyeket, erre meg sehol semmi, csak azért írják ezt, hogy "jaj, de könnyű felszedni" egy lányt.

ami nem is könnyű és nem is lehet őket felszedni mert mind, álnok, énközpontú, mocsok!

2013. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kössz
2013. okt. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a fiúknál az "ismerkedés" egyenlő azzal, hogy valamit akar. (megfektetni vagy párkapcsolat) És ha már így jön oda hozzám egy pasi, abból már nem lesz semmi.

Én szeretem ,ha valami szép lassan kibontakozik és van időm eldönteni, hogy az a valaki tetszik-e nekem vagy nem. Mert igazából azok a pasik akik nem helyesek (hát istenem, nem születhet mindenki Adonisz) azok jellemükkel és egyéb tulajdonságaikkal tudják pozitív irányba befolyásolni a megítélésüket. De amikor egy srác direktbe letámad egy randival, az már arról fog szólni, hogy megismerjük egymást hanem arról fog szólni, hogy megfűzzön engem bármi áron.


Bevallom régebben sokat álmodoztam arról, hogy egyszer majd lesz egy értelmes srác akit a könyvtárban ismerek meg, és végül szerelemmé nő a barátságunk.


De az ilyen izzadságszagú ismerkedésektől a hideg rázz ki.

2013. okt. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Alfonzina tökéletesen megfogalmazta a problémát, így gondolom én is. Négyes voltam.
2013. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bakker, én is úgy megyek oda, hogy ismerkedni akarok és párkapcsolatot szeretnék (nem rögtön dugni), nem pedig azt, hogy rögtön betegyen a barátzónába. Buliban is azt látom, hogy a helyes pasik nem puncsolni mennek oda a csajokhoz, hanem rögtön táncra hívják őket és fogdossák a csaj fenekét. Akkor ezek szerint nyáladzani kell és barátnak lenni kedves Alfonzina? De ha igaza van, akkor ha egyszer is berak egy csaj engem a barátzónába, mert követtem a tanácsodat, akkor átkozni fogom a nevedet kiscsillag.
2013. okt. 31. 11:34
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert én már követtem régen efféle tanácsot és 1 hónap puncsolás után kiköpte a csaj, hogy van párja, de jó velem beszélgetni. Köszi, de ez nekem nem kell.
2013. okt. 31. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!