Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valami baj van velem?

Valami baj van velem?

Figyelt kérdés
Nemrég lettem 15 éves,de még nem csókolóztam. Ez gáz? Pedig egy csomóan mondják,hogy szép vagyok,fiúk is. De egyszerűen nem közelednek felém. Állítólag kedves vagyok,jó a humorérzékem,sok barátom is van. Éppen ezért nem értem,hogy mi a baj velem. :((( NORMÁLIS VÁLASZOKAT LÉGYSZI!!! Köszönöm. :)

2013. okt. 30. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

22 éves vagyok és nem csókolóztam. És tudod mit? Nem is akarok. Legalább is nem akárkivel. Csak azzal, akit igazán szeretek majd.


Az, hogy nem közelednek feléd több okból is lehet. Legfőképp a kisugárzásod miatt. Ha pl látszik rajtad, hogy nagyon befelé forduló vagyok, akkor nem fognak utánad futni a fiúk, mert megközelíthetetlennek éreznek. Legyél bartáságos, közvetlen. De nem! Ne add magad azért bárkinek, még csak csókra sem. Ne is ölelgesd őket, ne is bújj hozzájuk. De legyél barátságos, jófej.

2013. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
15 évesen nem kellene ezt tragédiának megélni.
2013. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

fogalmazás egyes, leülök*

beforduló vagy, és nem vagyok :D

2013. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek. Írj
2013. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, ez a normális. Viszont azokkal már baj van akik 15 évesen az abortuszért állnak sorba.
2013. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát nekem az a tragédiám hogy nemsokára 16 leszek és még csak egy olyan barátom volt akivel csókolóztam.mellesleg nem volt jó. szóval te se aggódj :)
2013. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 TheHope ***** válasza:
Én inkább büszke lennék a helyedben. Jómagam is mindig olyan voltam,hogy eléggé megválogattam kivel paktálok le és kivel nem. Volt olyan lány is az életemben,aki simán felkínálta magát,hogy dugjam meg miközben volt pasija stbstb. De én sosem voltam ilyen és büszke is vagyok rá,. Hát Te is légy magadra! :)
2013. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2013. okt. 30. 12:57
 9/11 anonim ***** válasza:
mutatsz képet magadról?
2013. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A sok nőtlen nyomi, már egyből privit és képet akar... Én ezt nem értem...
2013. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!