Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet túrázáskor...

Hogyan lehet túrázáskor ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem mindig érnek rá a barátaim, ezért gyakran vágok neki az erdőnek egyedül, ilyenkor néha látok csoportokat, amikben helyes lányok is vannak. Hogy tudnék beszédbe elegyedni, ismerkedni velük? Nincs semmi olyan ötletem, ami ne lenne se erőltetett, se ráakaszkodás. Pl. meg lehetne kérdezni, hogy velük tarthatok-e, de azt kevesen vennék szívesen. Meg lehet kérdezni, hogy hová tartanak, de néhány mondat után úgyis mindenki megy tovább az útjára. Valami ötlet?
2013. okt. 30. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept, ez jön (vagy nem jön) magától. Ha görcsösen akarsz ismerkedni, akkor nem fog sikerülni. Én sokat túrázom itthon és külföldön is, szinte minden alkalommal megismerkedem fiúkkal és lányokkal. A túrázók világszerte barátságos és nyitott emberek, kérdezd meg tőlük hogy merre kell menni ide vagy oda, meg hogy ők merre tartanak, és már beszélgettek is... :)
2013. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez OK, de aztán mindenki megy tovább a célja felé és ennyi volt a beszélgetés. Igazából nem akarok görcsösen ismerkedni, csak nem jó érzés, hogy szebbnél szebb lányokat látok és hát a helyzet sose megfelelő.
2013. okt. 30. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked sehogyan. (Nem bántásként mondom.)Rossz a hozzáállásod. Elöre el akarsz mindent tervezni, meghatározni. Igy nem megy. Köszönj oda, kérdezd meg, hogy merre mennek, vagy te nem tévedtél-e el szerintük? Ha látsz "vevökészséget" akkor kérdezd meg a csatlakozás lehetöségét. Ha nem akkor meg menj tovább a köv ismeretség felé.
2013. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
OK, akkor úgy fogalmazok, hogy sosem látok vevőkészséget, s ez a gondom! A fent leírtak nem eltervezést tükröznek, hanem azt, amit eddig tapasztaltam, s nem tudom mit csinálok rosszul!
2013. okt. 30. 09:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Járj teljesítménytúrázni, ott mindig lehet ismerkedni. Szinte mindig egyedül vágtam neki, és szinte soha sem egyedül fejeztem be. (Ráadásul az útvonal a túrarésztvevőknek ugyanaz, szóval nem gáz, ha ugyanarra mentek. Ha meg mégsem szimpatikus a társaság, könnyen le is lehet lépni: vagy gyorsítasz a tempódon, vagy erősen visszaveszel belőle.)
2013. okt. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!