Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Belefáradtam a színjátékba....

Belefáradtam a színjátékba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Meguntam azt hogy csak akkor vagyok érdekes a csajoknak ha a bunkó parasztot nyomom, vagy ha a nagydumás vicces csávót, vagy ha a kicsit szexmániás macsót adom...


Belefáradtam a színjátékba...amióta önmagamat adom(ezt leginkább így jellemezném: szerelmes, érzelmes, romantikus, komoly alkat) azóta senkit sem érdeklek..://


Tényleg ezzel az énemmel nemfogok senkinek sem kelleni?

Volt már hogy le b*ziztak csajok emmiatt...:/



2013. okt. 28. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig add önmagad, lehetőleg kicsit rosszabbat mint ami vagy, és akinek kellesz az melletted lesz, akinek nem-nem.
2013. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nekem úgy tűnik, hogy még ,,nem sikerült teljesen megtalálnod önmagadat". A magabiztosságodat szerintem kicsit még fejleszd. Ha határozott fellépéssel tudod vállalni önmagadat, akkor nem lesznek ilyen kérdések a fejedben, mint amiket most itt feltettél. Sok sikert!


L/20

2013. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még csak 17 éves vagyok..
2013. okt. 28. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy beállt idál a nők körében. Ez az idál elég közönséges... És az ezt kedvelő nők is azok.

Különc vagy? :) Annál értékesebb vagy ebben a világban.

Ne színészkedj, merj önmagad lenni. Meg fogsz lepődni, hogy hány barátod lesz, és lehet meg fog csappani a "fészbukismerősök" száma, de akik maradnak, azok azért maradtak, mert olyannak fogadtak el, amilyen vagy, és hidd el, NAGYON sok olyan lány sétál az utcákon, akik nem közönségesek és az ilyen fiúkat keresik, amilyen te vagy! :) 20n

2013. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
79%
Csak támogatni tudom az előttem szólót! Az én barátom mielőtt megismert volna konkrétan megfogadta, hogy nem fogja soha többet azt mondani egy lánynak, hogy "Szeretlek!", mert volt szerencséje olyan lányokat kifogni, akik jól átverték. Kihasználták azért, mert szerető, gondoskodó és ragaszkodó volt, teljesen elvették a kedvét az ismerkedéstől. Ennek ellenére sem vált bunkóvá és durvává. Mikor megismertem tudtam, hogy ő a "főnyeremény", mindig is ilyen barátot szerettem volna. És kiderült, hogy ha érzi hogy szeretik, búslakodóból egy vidám, vicces sráccá tud alakulni ;) Szerintem ne add fel, sok olyan lány van aki így szeretne ahogy vagy! :) Én egyébként 18 vagyok, a barátom 21.
2013. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Továbbra is add magad, szerepet úgysem játszhatsz sokáig, mert idővel kiderül. Idővel te is találsz majd olyan lányt, aki elfogad úgy, ahogy vagy! ;)
2013. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!