Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor tetszem neki?

Sims3házikedvenc kérdése:

Most akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a C-ből aki tetszik nekem már 5.-től, most 7.-es vagyok. 5.- ben volt, hogy elvette a táskámat de közben nagyon nézett de volt olyan is miközben a tanárnak a verset mondtam fel ott ült a mellettem lévő padon és engem nézett. 6.-ban nem voltam napközis így nem sokat láttam, de most, 7.-be megint bekerültem a barinőmmel együtt és most őt kezdte el nézni meg szórakozik vele de közben engem is szokott nézni. Ez most mit jelent? A barátőm tetszik neki vagy én?


6.-ban nem voltam napközis így nem sokat láttam.


2013. okt. 27. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza inkább a smimshez.
2013. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
xDD
2013. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez agy katyvasz... honnan a pi.csából tudjuk?! itt senki sem gondolatolvasó, menj oda, kérdezd meg TŐLE
2013. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
annyit jelent hogy egy beteg kecske vagy -.-"" attól h néz az nemsokmindent jelenthet! ha tetszel neki akkor már beszélgetne veled!
2013. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4. Válaszoló képzeld hogy szokott velem beszélgetni.

Ja és miért nem lehetett normális válaszokat írni??? Annyira nagy kérés ez??

Első válaszoló takarodjál te a simshez

Amúgy 16/L

2013. okt. 28. 07:21
 6/8 anonim válasza:

Ha 5.-be nézegetett az rég volt! 11 éves lehettél.. most meg már 5 év eltelt.. énis sajnálom de nembiztos h bejössz (már) neki... Énis hatodikasként bejött nekem egy csaj 5.-es volt.. És tavaly teljesen elakartam feljteni, mert begbántott. Két hete meg már nemtudok élni. ha nem ír. Nos! Lehetséges h bejössz neki! De kisebb jelek nem utalnak rá? pl: Bebizonyított tény!: Ha egy srácnak bejön egy csaj akkor azt a csajt állandóan piszkálja...

Vagy: Veled másmilyen mint a többiekkel?

stb....

2013. okt. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát engem is szokott piszkálni meg a barátnőmet is, ezért gondolkodtam azon hogy ő is megtetszett neki vagy már én nem tetszenek neki. (Ha így lehetett ötödikbe)

Amúgy köszönöm, végre egy normális válasz.:-)

2013. okt. 29. 07:45
 8/8 anonim válasza:
légy bátor! írj neki fb-n ..... stb
2013. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!