Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Összeismerkedtem végre a...

Összeismerkedtem végre a kiszemelt pasival, és egyszer csak puff, a képembe vágott valamit, azóta se híre, se hamva. Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés

Már kb. másfél évvel ezelőtt kiszemeltem egy nagyon helyes fiút az egyetemen, ahol tanulunk. Nyár végén pedig végre megismerkedtem vele. Olyan szép, olyan jó volt minden, az egész napunkat szinte együtt töltöttük, kiegészítettük egymást minden téren, megvolt a közös frekvencia, szóval minden ami kell egy új kapcsolathoz.


Tegnap a szokásos esti FB-os traccspartink közepette utalni kezdtem rá, hogy mit érez irántam, mit gondol, mert én úgy vélem, továbbléphetünk a következő szintre. Kedvel-e engem? Szeret-e engem? Szerelmes-e? Ha igen, akkor nyugodtan mondja ki. Mire pár perc várakozás után annyit vágott a fejemhez, hogy ő megtanulta ezt a szót nem dobálni csakúgy a vakvilágba. Fogta magát, és eltűnt. Azóta telefonon sem tudom elérni, FB-ra sem jön fel, találkozni sem találkoztam vele, a legjobb barátjától megkérdeztem, hogy mi baja, de ő csak annyit válaszolt, hogy hagyjam egy kicsit magára.


Nem tudom mire vélni ezt az egész hirtelen kirohanást. Olyan szinten meglepett, hogy bármikor hirtelen rám tör a sírás, hogy mi lehet vele. Ez teljesen furcsa nekem attól a férfitől, akiért odavagyok, akit úgy érzem szeretek. Lehet hogy sok csalódás érte már, és nem meri kimondani amit érez, nem tudom.


Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?


22/lány


2013. okt. 26. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
ezzel a szóval tényleg nem dobálózunk! élőben kellett volna testileg nyomulnod
2013. okt. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele, hogy csak annak mondom ki, aki kiérdemli. És ne kényszerítsen senki.
2013. okt. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem csodálom, hogy elmenekült. Így ráerőltetni valakire, hogy mondja ki ha szeret... pfff
2013. okt. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a következő színt? Már volt csók és egysmás vagy még csak haverkodtatok? Nem vagy egyértelmű.
2013. okt. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ilyen helyzetben még nem voltam, szóval nem tudom mit csinálnák.


Hmmm, igeen, lehet még várni kellet volna ezzel a szeretlek dologgal, lehet ő ilyen szentimentálisabb ember, azt most nem tudot mit reagálni erre.


De hát ez van, még nem feltétlen van minden veszve

2013. okt. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sanszos, hogy nagyon érzékenyen érinti a dolog, amit felhoztál. A helyedben várnék és ha jelentkezik, személyesen (!) ülnék le vele őszintén(!) megbeszélni az egészet.
2013. okt. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meglepetés erejével hatott rád. Látod milyen ravaszak a pasik, most még jobban akarod őt.
2013. okt. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt: talán túl erőszakosnak tűntél, kicsit óvatosabban kellett volna utalgatnod, talán még ő sem biztos az érzéseiben. Vannak, akiknél tovább tart, amíg a szerelem kialakul. Persze nyugodtan meg lehet kérdezni, hogy mi a véleménye rólad, elképzelhetőnek tartja-e, hogy valami komolyabb kialakuljon köztetek, de ez a "szerelmes vagy-e", kicsit sok.


Másrészt: azért a srác sem volt túl korrekt. Érthető, hogy hirtelen sok volt ez neki egyszerre, de akkor sem az a megoldás, hogy annyit sem mondok: bakfitty, csak úgy eltűnök. Legalább annyit megérdemeltél volna, hogy "Ne haragudj, át kell gondolnom ezt az egészet, adj pár napot/egy hetet, utána jelentkezni fogok és megbeszéljük." Vagy bármi. De ez a szó nélkül lelépés, duzzogás, bunkóság a részéről. Tudja, hogy komoly érzelmek fűznek hozzá, akkor sem fair, hogy magyarázat nélkül eltűnik, ha a számára túl gyors tempót diktáltál érzelmileg.


Én ebben a helyzetben itt lezárnám az egészet és hozzám már ha akarna sem jöhetne, mert ő egy nem korrekt ember.

2013. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!