Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg így van vagy csak...

Tényleg így van vagy csak többet képzelek bele?

Figyelt kérdés
Most vagyok elsős egy gimnáziumba,ahol elég sok a fiú. Megyek végig a barátnőmmel a folyosón és egy csomó fiú megbámul és utánna elkezdenek vmit halkan beszélni. Nem vagyok durván kivágott rucikban,nem hordok hétköznapra magas sarkút,na szóval semmi ilyen nagyon extra nincs rajtam..vagy: beszélgetnek,idenéznek,beszélnek,idenéznek és én teljesen úgy érzem,hogy rólam van szó. Vagy megyek a folyosó elmegyek vki mellett és utánnam néz..és tök furin érzem magam..14/L

2013. okt. 25. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tetszel nekik. Annó én is megbeszéltem az osztálytársaimmal, ha tetszett egy lány a folyosón, és? Jobb lenne, ha nem tetszenél nekik?
2013. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
küldj képet és megmondom hogy nézel ki :) és ha jól akkor valószínűleg tetszel nekik :) legyél velük nyitott, mosolyogj menj ki néha egyedül a folyosóra hátha odamegy hozzád valaki
2013. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!