Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasi észrevette hogy...

Ha egy pasi észrevette hogy napokig nem voltam, akkor érdeklem?

Figyelt kérdés
Boltban dolgozom eladóként. Van 2 fiú is aki tetszik. Az egyik mindig nagyon mosolyog, nekem tetszik is, én azt mondom ő is kedvel engem. 1 hétig szabadságon voltam. Ma bejött, mondom neki "Régen láttalak". Erre ő: hát pedig járok be, te vagy elveszve..." mondom szabin voltam 1 hétig. Szóval feltűnt neki hogy nem vagyok. A másik fiú meg mikor belépett azt mondta rögtön hogy "Hát hol voltál? Nagyon eltűntél, bármikor jöttem soha sem te voltál" Ha feltűnik nekik hogy nem voltam, akkor lehet érdeklem őket?
2013. okt. 24. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem akarok semmit belemagyarázni. Nem hiszem, hogy ez akkora dolog lenne... Figyeld meg, hogy viselkednek veled, abból többet megtudhatsz, de szerintem ezek a kis megjegyzések nem utalnak sok mindenre:) Én is szoktam ilyen kis megjegyzéseket tenni valakinek, akit rég láttam és nem tudom, miért tűnt el napokra. De persze tévedhetek, és mégis csak hiányoztál nekik. :)
2013. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó az egyik konkrétan azt is mondta hogy "Hiányoztál". Meg hogy sajnálja hogy nem itt lakik a környéken. Mondom miért? És azt mondta hogy "Mert akkor gyakrabban láthatnálak".
2013. okt. 24. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem közölted, hogy melyik tetszik neked? Az aki elveszettnek mondott?

Az akar gyakrabban látni, aki elveszett?


Szerintem aki tetszik neked, annak jelezd a nézéseddel, a grimaszaiddal, beszúrt kedves szavakkal, hogy bejön neked.

Ha nem reagál, akkor csak közvetlenebb módon tudod meg, hogy akar-e veled bármit, vagy sem.


Sokan nem veszik észre még az egyértelmű jeleket sem, csak ha egyértelműen közelednek hozzá.

2013. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így már mindjárt más! :) Akkor valószínűleg tényleg hiányoztál neki, és kedvel téged... mármint úgy, hogy tetszel neki.


Remélem, összejön nektek! :)

2013. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!