Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, ha hasonlóan néznék...

Csajok, ha hasonlóan néznék ki, mint a képen a srác, akkor lenne esélyem, jönne vki ismerkedni, levelezni?

Figyelt kérdés

[link]


Csak kíváncsiságból, érdekelne a dolog. Nem én vok a képen, de lehet írni csajok, ha gondoljátok. 24f vok egyébként.



#ismerkedés #csaj #levelezés legalább
2013. okt. 21. 21:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
annyira atlatszo vagy XD ez Te vagy ne tegyed mar magad -.-
2013. okt. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11-es:


Van egy rossz hírem, nem én vagyok a képen, sajna, vagy ezek szerint szerencsére, rákereshetsz neten, tele van vele, csak kicsit vonásokban hasonlítok rá. Én magamról annyira utálok képet küldeni, h nem igaz, ezért egy hasonlót raktam fel.


DE te válaszolhatnál a korábbi privát kérdésemre, mert ennek nem sok értelme van, h beírsz vmit, utána meg nem mondod meg, h mire gondoltál, ez így kicsit értelmetlen, játszod itt a nagyokost.

2013. okt. 22. 12:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Relatív,hogy kinek mi a helyes...szerintem az,de lehet másnak nem...:) ízlések és pofonok...:) kinek a pap kinek a papné:)) nekem a fia:)) 2-es voltam:D
2013. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszi 13, akkor varom a leveledet. :D
2013. okt. 26. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!