Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az gáz ha egy...

Szerintetek az gáz ha egy lány ír szerelmes levelet a fiúnak? 14/L

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta a legjobb fiúbarátomba vagyok szerelmes, és úgy akarom neki elmondani, hogy mit érzek iránta, hogy leírom egy pappírra, hogy én hogyan láttam a vele való barátságomat. (Tudom SzJG szagú a dolog) De azt is tudom, hogy ő soha nem volna képes "kezdeményezni" de mivel én is baromi ideges leszek, ha "kezdeményeznem" kell, hogy a barátnőimmel kitaláltuk, ogy egy szerelmes levelet írok neki, elmegyünk mindannyian moziba, és előadás előtt/után oda adom neki. Szerintetek ez furcsa, vagy nem különc egy kicsit?

2013. okt. 20. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én pl. biztos nem merném megcsinálni :D Vagy ha igen, akkor a végén adnám oda, és aztán elmenekülnék :D De végülis... muszáj lesz elmondanod neki, ha így érzel, mert különben nem lehettek barátok. Egy próbát megér :)
2013. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi furcsa, legalább feltaláltad magad és nem csak sopánkodsz, hogy jaj hogy mondjam el neki.
2013. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
miért lenne az? szerintem jó ötlet
2013. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. A japán animekben gyakran írnak szerelmes levelet a lányok.
2013. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

csináld

rosszul nem sülhet el.

2013. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mi az a szjg ? , de sztem jo az ötlet , kellemes meglepi lenne
2013. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket :)) Az szjg a Szent Johanna Gimi
2013. okt. 20. 12:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Super ahogy kitaláltátok tényleg tööök jó.
2013. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hat roszul nem sulhet el max csak a baratsagotokat veszitittek el hat egy oltet amivel rosszul nem jarhatsz az az hgyha az egyik baratnodet megkered hgy kerdezoskodjon errol a dologrol hgy bejosz neki vagy hgy akar e tobet mint baratsag es ha igen akkor bisztasa azal hgy te is akarod hgy tobb mint baratok legyetek hisz ez igy van akkor kel kapjon egy kis batorsagot es mar merni gog kezdemenyezni
2013. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
majd meséld el, hogy mi történt :))
2013. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!