Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet nő nélkül élni?

Lehet nő nélkül élni?

Figyelt kérdés

regen egyaltalan nem mertem meg hozza szolni sem a lanyokhoz. Iden talalkoztam egy jo parral de egyikkel sem jottem ossze. volt aki nem erdekelt volt aki bunko volt meg lehet annyira nem is mutattam ki h erdekel de mind1 is. Egy ido utan nem tudok mit beszelni, meg telejes oszinten nem is akarom az eletemet kitarni.

most beszelgetek egy csajjal fbn meg van egy masik csaj is de nem merek talalkozni meg igazabol mar meg is untam. Annyi h legalabb mar nem tartom magam alacsonyabb rendunek es nem felek toluk.



2013. okt. 19. 12:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező,együtt érzek veled én is ebben a helyzetben vagyok mint te.Nekem sem jött még össze kapcsolat,gondban is vagyok emiatt.Én még mostanában sem merek hozzászólni ahhoz aki tetszik,mivel zavarban vagyok olyankor és rossz érzés így.

Én is gondolkodtam ezen a kérdésen sokszor,és remélem lehet mert eléggé kilátástalan a helyzetem ilyen szempontból.

Az a gond,hogy én már nem hiszek azokban a mesékben,hogy jajj majd úgyis lesz valakid,meg majd eljön mert sok éve ezt hallgatom,de eredménye 0-val egyenlő.

22/F

2013. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
21 éve megvagyok nélkülük, de bele is belebolondultam.
2013. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehet. Nő nélkül tengeted a napjaid elvagy nincs különösebb bajod teljesen átlagosak a napok minden nap a földön jársz. Amint lesz egy szerelmed világ legboldogabb embere vagy a mennyországban jársz amint ennek vége fénysebességgel zuhansz a pokol felé és becsapódsz. Olyan a nő mint a drog. Míg ki nem próbálod teljesen elvagy ha kipróbálod és vele vagy nincs annál jobb dolog de ha már nincs akkor nincs annál borzasztóbb. Valamit valamiért. Én is most vagyok túl egy nagyon fájdalmas szakításon és kétségbe esve próbálok újra szeretet kapni mert nem bírom így. Vannak jobb és rosszabb napjaim.
2013. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!