Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valami jó bók csajoknak utcai...

Valami jó bók csajoknak utcai ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia mennyi az idő?

fél 3

mondta már neked valaki valaha fél 3 kor hogy milyen bájos vagy?


muhaha

2013. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha még egy bókot se tudsz magadtól, akkor hogyan akarsz csak így, spontán ismerkedni?
2013. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, szeretjük ha a bók személyre szabott....
2013. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el valamilyen SEMLEGES témáról beszélgetni! Érdeklődj útirány, busz menetrend, akármi iránt, aztán tereld megint más témára a szót, pl. hogy itt tanulsz, dolgozol, stb. a közelben, indítsd el valahogy a beszélgetést, de ne nyomulással, meg bókolással, mert azzal máris elvágod magad a többségnél!

És ha már beindult a csevej, akkor, és csak akkor kezdj el udvarolni, kérd el a számát, hívd el randira, stb.

De ha egy üres bókkal indítasz, amit ráadásul mástól kölcsönzöl, szinten borítékolható a kudarc!

2013. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szép vagy szép vagy, szebb a Napnál, de nem szebb a valagamnál!

muhaha

2013. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És igen, ahogy a # 3 írta, nem minden nő ugyanarra bukik... azért kéne előtte beszélgetni, hogy kipuhatold, hogy MILYEN is a kiszemelt, mire büszke önmagában, és azt dicsérni. Persze ehhez kéne egy jó nagy adag emberismeret, empátia...
2013. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De szép vagy...

Nem is tudtam, hogy az angyalok is strichelnek ...

2013. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ált ha azt mondom hogy csinos, szép vagy hogy jó a ruhája, ruhadarabja hidegen köszöni és ennyi, nem is kap valami pozitív reakciót, meg utána nem tudom hogy folytassam.
2013. okt. 18. 22:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyszer, már nagyon régen, még 17 éves voltam és mentem hazafelé egy buliból. Megállt mellettem egy autó és kiszólt egy helyes srác: "Ne haragudj, nem vagyok ismerős a környéken, meg tudnád mondani, hogy merre laksz?"


Szerintem ez tök aranyos volt. :-)

2013. okt. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jóhát autóval könnyű aranyosnak lenni.
2013. okt. 19. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!