Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hiányolja hogy legyen...

Miért hiányolja hogy legyen rólam fénykép feltöltve facebookra?

Figyelt kérdés
Nincs fent rólam kép, mert nem tartom szükségesnek hogy olyanok nézegessenek akikkel évek óta nem találkoztam. De van egy srác, vele kb havonta találkozom, ismerjük egymást. Tetszik nekem nagyon és elkezdtünk chatelni. Már 2-szer is kérdezte hogy miért nincs fent rólam kép, meg hogy "rossz így levelezni hogy nincs fent képed, tegyél már ki valamit". Mondtam hogy nem akarok, meg amúgyis olyan képeim vannak hol még szőke hajú voltam. Erre "mutasd már meg, küldjél már olyat". Mit akar a képekkel rólam?
2013. okt. 15. 23:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

valójában én sem értem miért kér képet ha tudja hogy nézel ki, talán más célra, mert a mai fiúk .....

nem linkeled le a face-d ?

2013. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
mármint privibe, beszélgethetnénk, segítenék
2013. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagy valami legalább priviben küldeni egyet?
2013. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 voltam, amúgy fbon be lehet állítani, hogy egyesek ne lássák a profilképedet.
2013. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!