Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szegedi művészetet kedvelő...

Szegedi művészetet kedvelő emberekkel ismerkednék! Hol lehet itt Szegeden?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 18 éves lány vagyok és érdekelne, hogy itt Szegeden hol lenne lehetőség rá, hogy irodalmi vagy zenés, színjátszó körökbe, csoportokba becsatlakozhassam. Nagyon szeretem a művészeteket és szeretnék ennek a szenvedélyemnek több időt szentelni és hozzám hasonló emberekkel, pasikkal megismerkedni. :) Az lenne még a kérdésem, hogy van e olyan szórakozóhely a városban, ahol lehetőség nyílik a karaokeizásra, éneklésre. Illetve, ha valaki szívesen alapítana együttest, vagy tud valakikről, akik szívesen alapítanának együttest, vagy haverkodnának, ismerkednének hasonló érdeklődésű emberekkel, azok írjanak. :D Nagyon köszi!


2013. okt. 15. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
szegedi vok, unokatesomnak volt egyuttese de felcuccoltak bp.re :P hirdetest tuzz ki falakra csak erdelkodnek majd hidd el :) meg setalj vegig a karasz utcan ott mindig vannak zeneszek. remelem tudtam segiteni. ja es van egy zeneiskola ott valamerre mar nemtom hol pontosan google be h beirod kiadja asszem, enyit tudok remelem segitett :) itenhozot szegeden! :)
2013. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, jobb mint a semmi. :)
2013. okt. 20. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!