Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már olyan érzésetek,...

Volt már olyan érzésetek, hogy legszívesebben eret vágnátok?

Figyelt kérdés
Komolyan fszom kivan már. Hihetetlen hogy gyökér vagyok ahhoz, hogy változtassak dolgokon. :( Megőrülök már. Esélytelen komolyan h közeledjek valaki felé, mert egy beszari vagyok. :( :D
2013. okt. 14. 22:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
nem.
2013. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak "gyökér" vagy, de össze is vagy zavarodva. EGy szomorú, egy vigyorgós szmájli. Hallooood ember. Mi a lótúrót rinyálsz? Holnap suli/meló te meg még itt b*szod a rezet este 10 kor. Holnap fostosan fáradt leszel, és megint csak panaszkodsz majd hogy "jaaaaaj megint nem feküdtem le időben, erre is képtelen vagyok" stb.. Menj már aludni! Kapcsold ki az agyad, ne gondokodj, csak dőlj bele a meleg ágyikóba, álmodnjál szépeket, reggel meg majd kirobban a szemed, és kezdődik a nap új úterővel, és már ezzel is tettél magadért valamit. Na ennyire egyszerű. Jegyezze meg mindenki, mindenhez a ki alvás a kulcs! Na én is megyek durmólni egyet. Sziasztok!
2013. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Igen, de nem a sajátomat, és nem eret hanem nyakat. Szinte mindennap.
2013. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nem, 21 életévem alatt egyszer sem.
2013. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
fujj tiszta vér lenne minden, meg k**vára fájna a vágott seb,az mind közül a legrosszabb.Minek akarnék magamnak rosszat,mikor így se jó minden? o.O Nem vágom mi a jó ebben.
2013. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

2. válaszolóra:


Igen van, meg önbizalomhiány. Nehéz ezt leküzdeni, meg felépíteni egy jó önbizalmat. :/ És enélkül meg ismerkedni se tudok. Meg van bennem a késztetés, és tényleg megőrülök...elpuskázok minden lehetőséget. :@ Nem tudom mit tegyek már. Félek egyszerűen, nincs rutinom ismerkedésben, és ha valaki olyanhoz odamegyek aki nagyon bejön akkor félek h bukta, meg minden. Legalább visszajelzéseket kapnék: pl néz a csaj vagy valami. Mondjuk eleinte félek még konkrétan nézni is, hogy ne legyen feltűnő, hogy rákattantam. :/ Aztán van hogy átbillen a mérleg egy idő után és nézem, csak ő meg nem néz vissza, így meg nehéz. Lehet h félénk a csaj, de lehet, hogy nem vagyok az esete. Ez az eset mondjuk egy konkrét példa.

2013. okt. 14. 22:13
 17/28 megmondo007 ***** válasza:
IGEN... csak nem a sajátomat hanem azokét akik enyire puhányok mint ti, nekem sincs jelenleg senkim de van tarásom és önbizalmam mert tudom hogy jó vagyok, ennyi .
2013. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

"Nem csak "gyökér" vagy, de össze is vagy zavarodva."


neked írom: teljesen igazad van a korán fekvéssel kapcs., ez is gond általában, de a hét nekem most szabad úgyhogy most kivételesen ez nem gáz.


Amúgy meg gyáva vagyok eret vágni, meg sok dolog van ami még várna rám, csak nem tudok lépni...Ja és ma épp elszalasztottam valamit, megint várhatok hátha újra látom őt...ami nem holnap lesz.

2013. okt. 14. 22:18
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

milyen igazad van ! ha eret vágsz minden megoldódik...

komolyan, f-.@szkivan az ilyen tehetetlen emberekkel

menj disznót vágni ne eret, legalább csinálsz valami érdemre méltót is

2013. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Eret vágni semmiképp, azt még túlélném... :D
2013. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!