Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, beszélgetni?

Lányok, beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem keresek társat, csak szeretem a lányok társaságát. Ha van kedve valakinek akármiről dumálni, írjon:)


De tudom, erre szokott jönni, hogy mi legyen a téma..

legyen a téma: ami mostanság bosszant.:D vagy ahogy a rádióban mondják: ami ma szúrja a csőröm!

mi az, ami titeket mostanság kiakaszt?:)


2013. okt. 13. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát pl. hogy a világ meghülyül egyre inkább. A pénz a lényeg mindenhol. Normálisak már ritkábban vannak.20/l
2013. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

No.


Mi az ami kiakaszt?

Everything.

2013. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Noigen, a világ romlásáról elég sokat lehetne beszélni.:/ bár én a hülyüléstől jobban tartok mint a kapzsiságtól.. kapzsi és hatalommániás emberek mindig voltak és lesznek.. a különbség csak annyi, hogy régebben még nem ők irányították a világot..

inkább a butulás a gázos.. a TV-t már nem merem bekapcsolni, mert azonnal rámzúdítanak három zsörtölődő politikust és vagy 40 gyilkosságot, balesetet, akasztást, felnégyelést, karóba húzást, lefejezést, kivéreztetést, kannibalizmust, élve eltemetést, agyonverést, megégetést, megerőszakolást, feldarabolást, kiéheztetést és élve megnyúzást...

2013. okt. 13. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert nem mind1 :D
2013. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

jövőhéten leszek 20:P

de 10 és 50 között bárki írhat:)

2013. okt. 13. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Jééé én is nemsokára 20 leszek kb 2 hét múlva :P

Igen a tévé az ami leginkább, de nem csak sugározza az erőszakot, a devianciát. Én is ritkán nézek tv...És az emberi kapcsolatok pedig egyre csak romlanak, mert mindenki online, facebook :P Pedig jobb a valóság:D

Első vagyok.

2013. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"A facebook nem egy nagy közösséget teremt, hanem rengeteg magányos embert egymás mellett."


na, valami kevésbé társadalmi probléma?:D ami hétköznapi dolog, és szúrja a csőrötöket!:D

például.. belegondoltatok abba, hogy a fülpiszkálót senki nem ajánlja? fül-orr-gégészek is azt mondják, hogy nem szabad használni, mert a fülzsírt nem hozza ki, viszont irritálhatja a dobhártyát.. akkor miért létezik egyáltalán és miért forgalmazzák?:D

2013. okt. 14. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyancsak első vagyok. Igen hallottam róla, nem is egyszer már. Az emberek talán elhiszik, hogy de igen jó mert kitisztítja, de akinek az orvos maga mondja az már meggondolja. Egyébként valamire csak jó mert ha egyáltalán nem tisztítotd vele elég "gusztusosan" fog kinézni egy idő után a fülsár, ami eléggé látható lesz.
2013. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és csak azért mert már láttam ilyet. De az emberek sok olyat tesznek ami nem egészséges, nem helyes, és ezt maguk is tudják.
2013. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!