Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy mondjam el, annak a...

Hogy mondjam el, annak a fiúnak hogy tetszik nekem amikor nagyon nyuszi vagyok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 13. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy.Ez a pasi dolga.
2013. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom de ha beszélgetünk azt is én kezdeményeztem.
2013. okt. 13. 09:24
 3/10 anonim ***** válasza:
musszogd el
2013. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 És mit csinál ha mélyen belenézel a szemébe?:D
2013. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
próbáld meg így: mak-mak-mak-mak-mak-mak...
2013. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá, mikor egyedül van és beszéljetek. Fogadd meg magadnak : ha alkalom lesz megteszed. Én ugyanilyen helyzetben vagyok/voltam és nem olyan rég odamentem hozzá. Egyedül nem mertem ugyhogy baratnom odajott velem

. Nagyon zavarban voltam semmi nem jutott eszembe (pl kerdezte h milyen oraim voltak es a 7-ből csak kettő jutott eszembe :D ), de nem bantam meg. Utána nagyon boldog voltam, viszont muszaly volt ülve maradnom még kb. 10 percig mert remegett a labam :) .

Bátorsag, és sok sikert! (ird meg mi volt...ha gondolod)

2013. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja és a kérdésre valaszolva:Az egyesnek igaza van, az erzeseidet tenyleg ne mond el, elriaszthatja. (elozo voltam)
2013. okt. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4-es, az szokott lenni hogy rám néz én vissza nézek közben egymásra mosolygunk
2013. okt. 13. 10:28
 9/10 A kérdező kommentje:
6-os csak az a gond hogy sosincs egyedül. A múltkor úgy beszéltünk hogy ment a barátaival és megált hogy beszéljünk.
2013. okt. 13. 10:55
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromság, hogy a férfi/fiú dolga. Azé, aki kezdeményezni akar, ez ilyen egyszerű. Ha TE akarod, hogy legyen valami, kezdeményezz te. Ennyi.

Ahogy írták, nyugodtan menj oda hozzá. Nem kell egyből szerelmi vallomás, csak beszélgessetek. Aztán ha kialakul egy kicsit bizalmasabb kapcsolat, akkor elmondhatod neki, hogy mit akarsz. Közben persze az is kiderülhet, ha annyira nem szimpatikus. A lényeg, hogy nem kell ajtóstul a házba rontani.


22/F

2013. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!