Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan leszbikus lány aki...

Van olyan leszbikus lány aki ismerkedne egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Rövid, fiús hajam van, fiúsan is öltözök és úgy is nézek ki (szóval még a mellem is elég kicsi, hát nem vagyok igazán szép..) :( Nagyon kevés önbizalmam van, félénk vagyok és visszahúzódó, csendes, de azért ha megismerek valakit akkor tudok vele beszélgetni. :) Viszont van egy kis defektem ami tudom hogy sokakat taszít, depressziós vagyok/voltam és már csináltam olyat is amire nem vagyok büszke (öngyilkossági kísérlet). Budapesti vagyok szóval pestiekkel ismerkednék. :) Háát és szeretem a metált, az animéket és a horrort mint műfaj. :D Ha esetleg van olyan aki szívesen ismerkedne, akár kapcsolat céljából akár barátkozásból (nincs egy barátom se szóval azokra is szükség lenne, bár egy fiúbarátnak is örülnék aki nem mászik rám, furcsa de már megtörtént:)) is, szóval.. hát, próbálkozni csak szabad. :D 18/L vagyok.
2013. okt. 12. 00:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
engem is szavazz fel pls
2013. okt. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia, én eldumálgatnék veled. Kan vagyok, de nem akarlak megtéríteni. :) Voltál most az őszi conon? Vagy egyáltalán el szoktál járni az ilyen rendezvényekre?
2013. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
L14 pestrol.. bi^^ írj:P
2013. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ha van egy kis defekted akkor ez van, nekem is van pár, és sztem egy kicsikét büszke is vagyok rájuk:D erről nem feltétlen tehet az ember (én is próbáltam már öngyilkos lenni..kevés sikerrel jártam:D szerencsére, mert az élet szép). olyan nincs h egy barátod se lenne, max nem tudsz róla h van:D én is pesti vagyok, ha akarsz nyugodtan írhatsz, ha meg nem akkor nem fogok megsértődni! :D 16L
2013. okt. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!