Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedő fázisban szoktatok...

Ismerkedő fázisban szoktatok szexuális dolgokról beszélgetni?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy fiúval, már randiztunk, és még fogunk is. Csóknál több nem történt.

Na és beszélgettünk, vagyis jobban mondva kérdezősködött a szexuális szokásaimról.

Például: Karmolok-e szex közben, szeretem-e az előjátékot!

Stb.

Van okom aggódni hogy esetleg csak erre kellek neki?

Eddig úgy éreztem többet szeretne.

De érdekelne hogy normálisak ezek a kérdések?


2013. okt. 8. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem igazán. Kivéve hogyha ennek kapcsán ismerkedek valakivel, ahol előtte is ez volt a téma.
2013. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

*Van okom aggódni hogy esetleg csak erre kellek neki?


Esélyes vagy rá.

2013. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ehehe. Nem tudom, nálam a nőtől függ, hogy mikor hozom fel először a témát.
2013. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
attól függ h mennyire direktbe kérdezi
2013. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten előkerül ez a téma, hogy tudjam, mire számítsak. pl ne szex közben derüljön ki, hogy ő csak seggbe akarja, én meg nem, vagy van -e valami olyan perverziója, amit én semmi szín alatt nem tolerálnék. de nyilván ha csak ismerkedünk, nem fogom vizsgáztatni. :)
2013. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az a pasi akinek te kellesz, és nem csak gyorsiramban megakar dönteni, az ezt meg sem meri kérdezni, mert fél hogy elrontja a dolgot veled:D Ez a pasi meg agyban már "kissé" előre jár, és azt térképezi fel nálad, hogy a legközelebbi alaklommal mit lépjen...ostoba.
2013. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6+ most libbenj el ettől a fazontól elegánsan és zárd rövidre a történetet.Ha nem akarsz sírást kesergést.
2013. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lina93 ***** válasza:

"Van okom aggódni"


Van bizony!

Valószínű, hogy őt inkább csak a szex érdekli.

Az a srác, aki szerelmes, vonzódik hozzád, kapcsolatot szeretne, az nem hoz fel direkt ilyen témát, mert nem akar elriasztani.


Hasonló helyzetben voltam már, kiderült fél év ismerkedés után, hogy elég beteg a srác... Jó is, hogy nem találkoztam vele. :S

2013. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, persze.

Ha beszélni sem tud róla, akkor sokat nem várhatok tőle.

A valamit néhanapján maszatolunk a sötétben, és a változatosság egy második pózt jelent, az nekem kevés.

Jelzem, nem vagyok már tini.

2013. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azzal kezdem elég kicsi e neki a farkam, mert ha nem, akkor nem fogunk kijönni a szexben.
2013. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!