Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy fiú, mit tegyek?

Tetszik egy fiú, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác a suliból, face-en bejelöltem és vissza is jelölt. Soha nem beszéltem még vele, csak látásból ismerem, viszont sok barátja van, elég ismert. Én nem érzem magam elég jónak hozzá, nem vagyok ismert, inkább magamnak való. Szeretném valahogy megismerni, de nagyon félek, hogy hogyan fog reagálni. Ha face-en írok vagy valami- nem hiszem hogy lenne rá bátorságom- és esetleg kikosaraz, kellemetlen lenne a suliban. Mit csináljak?

2013. okt. 8. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mucikám majd jön a falu bikája....
2013. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"sok barátja van, elég ismert"

LOL! Egy sztárral van dolgod. :D


"Én nem érzem magam elég jónak hozzá"

Ez meg egyszerűen butaság.


"Ha face-en írok vagy valami- nem hiszem hogy lenne rá bátorságom- és esetleg kikosaraz, kellemetlen lenne a suliban."

Kockázat nélkül nincsen nyereség. Ha meg nem próbálod meg, egy életen át bánhatod. (De én nem a frászbúkot ajánlom, hanem hogy menj oda hozzá személyesen.)

2013. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én biztos nem írnék rá, az elég nagy nyomulás elsőre. Inkább suliban kerülj a közelébe valahogy. :)
2013. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, de nem értem mit akartál vele :D Ha kifejted az jó lesz, viszont várok még válaszokat:)
2013. okt. 8. 20:57
 5/12 anonim ***** válasza:
húslevest
2013. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezt az elsőnek írtam. A többieknek- igen, gyűlölöm a facebookot én is, de nem mernék odamenni.. Semmi ötletem hogy kerülhetnék közel hozzá..
2013. okt. 8. 20:59
 7/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy valaki ilyet is írni fog.. pontosabban a szilvásbuktára számítottam..

Azért nem érzem magam elég jónak hozzá, mert nem vagyok egy sovány alkat- betegségből, de ez mind1, viszont már fogyok, eddig 6 kg-ot sikerült leadnom. Nem tudom mennyire sztár, mert nem ismerem, de mindig más emberekkel látom :D

2013. okt. 8. 21:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Fészbúk láv.
2013. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem "fészbukon" tetszett meg. Az iskolában hallottam ahogy beszélt, meg viccelődött, és megtetszett. De nem azért mert olyan helyes, vagy mert népszerű, ezek eddig sem érdekeltek. De ti hogy férkőznétek a közelébe?
2013. okt. 8. 21:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Idősebb nálad? Derítsd ki, mikor jár ebédelni, vagy szakkörre vagy ilyesmire, vagy hogy hova jár sulin kívül, és ess az útjába. :)
2013. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!