Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » /MELEG TÉMA/ 16éves fiuval...

/MELEG TÉMA/ 16éves fiuval lenne kedve valakinek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16éves fiu vagyok, Budapesten. Meleg, és biszex közötti átmenetben vagyok, sajnos még nem tudom magam se, hogy melyik. Vizilabdázom, de nem kockahasú vagyok. Hatalamas a szívem, és nagyon tudok valakit szeretni. Érzékiesnek tartom magam, és a romantikát különösképpen szeretem. Kedvenc sorozatom az Odaát (volt).olyan 185cm körül lehetek. Esetleg amit kihagytam, azt tegyétek fel kérdésben, és örömest válaszolok rá. :)

16/f :)

(azért, mert romantikus léleknek tartom magam, nem vagyok sem beképzelt, sem pedig ilyen melegfelvonuláson résztvevő kéjelgő.)

:)


2013. okt. 5. 20:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Sütike, ismersz engem ($$$ ha így beugrik a nevem) :)

És igen, te is egy kedves, aranyos fiu vagy sütike :)

2013. okt. 6. 21:54
 12/17 anonim ***** válasza:

Sziaa! :))

Én szívesen megismernélek,nekem is az Odaát a kedvenc sorozatom,én is romantikus vagyok,nagoyn tudom szeretni a másikat. ^^

De sajnos Zala megyében lakom :((

Nagyon remélem,hogy megleled az igazit! :)

16/F bi

2013. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Kösszi!

Írj rám, ha gondolod. :)

De, lehet, hogy ismerlek ^^ :)

2013. okt. 15. 14:43
 14/17 anonim válasza:
100%

Szia

én is vízilabdázom, ha van kedved akkor írj! :) 17/f

2013. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Szia! :D

Igazából, magamat látom, a leírásodban. Romantika, érzékenység, kivéve a magasság. 172 cm körül vagyok és 15 éves. :) Írj rám, mert akarok egy hasonló embert, aki meleg. Szívesen beszélgetnék veled!! ^^

2013. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
33%
Légy szíves ne legyél meleg!Annyi szép lány van,nem értem mire jó ez . . ha átmenetben vagy,akkor még van idő megváltozni;)
2013. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Én is szívesen ismerkednék veled. 17/F meleg

2014. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!