Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17 éves vagyok fiú, Gamer...

17 éves vagyok fiú, Gamer lányokkal ismerkednék. Kinek lenne kedve?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és Gamer Lányokkal ismerkednék. Aki az és lenne kedve írjon :)

(tudnánk együtt gamelni, és aztán lesz ami lesz :) )



2013. okt. 3. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem társkereső oldal ez, mucikám.
2013. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Bedugod az USB csatlakozódat a lukjába? :D
2013. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
vigyázz mert a gamer csajok bannolni fognak a lakásból ha lan party alatt véletlenül tk-zol egyet.....
2013. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Windows sajnálja, de nem található szabad USB bemenet a PC-n az ezköz csatlakoztatásához, kérjük próbálja meg később.
2013. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs az illúzió rombolásért de itt szerintem nem találsz senkit.


"tudnánk együtt gamelni" ezért akarsz nőt ?


Istenem elmondanám neked h a nők nem azt díjazzák ha játszol hanem ha velük foglalkozol, viszed őket ide oda, kedveskedsz nekik, kölcsönösen bíztok egymásban , megérted, türelmes agy vele , vannak közös beszélgetések, és ha van benned kellő ambíció és komolyság.


Ha a játék neked fontosabb nekem 8 a te életed de így ne akarj kapcsolatot, mert felesleges.

2013. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én asszem "elég" gamer lány vagyok, imádom a video játékokat!! *.* de nehéz lenne mert nem magyarországon élek xd
2013. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5ös sztem nem feltétlen van igazad. A nem gamer csajokra ráillik amit írták teljesen az okés, de pl én is olyan pasit akarok mindig aki gamer, mert én is az vagyok és ez egy közös hobbi, ez is egy program. Hadd legyen már olyan pasim akivel elvagyok ilyen téren is. :)

És ez nagyon nem zárja ki a közös beszélgetést, kedveskedést, törődést és egyéb programokat.


Viszont gamer barátnőm sose volt... tudom hogy vannak más ilyen csajok is, csak én nem ismerem őket személyesen -_- Jólenne pedig mert a pasik mindig többet akarnak egy idő után :/

Szóval azért sok sikert a találáshoz, de ne itt keress tényleg olyan csajt, már a trollkodók miatt se :D

2013. okt. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi!

Hát igen itt annyi fura ember van azt hiszik ha valaki gamer attól egy büdös kocka és CSAK A GÉP....

-.-

Egyébként a lényeg hogy legyen közös pont és ez egy jó közös pont

2013. okt. 4. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!