Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan 14-17 lányok...

Vannak itt olyan 14-17 lányok akik ismerkednének egy csúnya sráccal? (legalábbis szerintem csúnya vagyok). Többi lent.14/f.

Figyelt kérdés
Hiába vagyok rendes meg okos és humoros,nincs barátnőm. Le nyomorékoznak azért mert romantikus és érzékeny lelkű vagyok,és persze azért mert nem vagyok valami szép (voltak olyan lányok akik azt mondták hogy nem vagyok én csúnya de akkor is a többség csúnyának gondol). Én próbálok rendes lenni minden lánnyal de ők rendszeresen visszaélnek ezzel, lassan már úgy érzem jobb lenne ha nem is élnék,nagyon szét vagyok esve. A legnagyobb baj az hogy leginkább egy hosszú szőke hajú kék szemű szép arcú jó alakú lányt szeretnék magam mellé, találtam is egy ilyent aki azt mondja hogy nem vagyok csúnya és bír is engem, csak az a gond hogy neki tetszik egy srác de ez a srác nem szereti őt de a lány akkor is csak őt akarja :(. Szóval csajok ha gondoljátok írjatok privátban. Szívesen küldök képet is magamról. Mindenkinek vissza írok privátban de nem érek rá mindig szóval türelem.

2013. okt. 1. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
azért mert fiatal vagy, ne stresszelj ezen. Mondanám, hogy írj, de nem ismerkedem nálam fiatalabbakkal, bocsi
2013. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%
csicskákkal nem ismerkedem, bocsi
2013. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%

Kedves kérdező,

Adj lejjebb az igényeidből.

2013. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
nem a külső számit. De lehetnél kevésbé érzelgős. Fiús, férfias tudód.
2013. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos a lányoknak a külső számít leginkább. Ha a csúnya kinézeted mellé még romantikus és érzékeny lelkű is vagy, akkor pedig totál nulla az esélyed a csajoknál.
2013. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves ötötdik. Nem, nem az mert máshol is ismerkedem bulikban stb. Szóval nem csak itt ismerkedek. Elküldenélek a pokolba,de szerintem már ott vagy.
2013. okt. 1. 19:41
 7/14 anonim ***** válasza:

# 9

Az ember azt hinné hogy megtanultad kezelni az ahhoz hasonló negatív hozzászólásokat ha már egyszer csúnya vagy (önnön bevallásod szerint).

Kezdek kételkedni abban hogy tényleg az vagy e mint aminek itt lefestetted magad.

2013. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves tizedik. Sajnos az egyik negatív tulajdonságom az hogy nem bírom ki hogy ne szóljak be az ilyeneknek mint akinek írtam a kommentet.
2013. okt. 1. 19:45
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Inkább ne szolj be mert nagyon szarul csinálod :D
2013. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úgy látom néhány hozzászólást töröltek...
2013. okt. 1. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!