Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy 15 éves lány,...

Tetszik egy 15 éves lány, hogyan kelthetném fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk,egyébként mögöttem ül(önként).Eddig annyit szűrtem le ,hogy nem igazán figyel,velem ellentétben.

Az eddigi tapasztalataimból(olvasottakból) ítélve annyi a dolgom, hogy bókolok neki,elkezdek vele beszélgetni,aztán pl. elhívom moziba,fagyizni, stb.

Nagyjából ennyi jött nekem le amit itt olvastam,javítsatok ki mit csinálok rosszul és pár tanács is jól jönne.pl.miről beszélgessek vele?


Előre is köszönöm a válaszokat.15/F



2013. szept. 30. 22:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ment a zöld pacsi,köszi mindenkinek
2013. okt. 1. 06:33
 12/14 anonim válasza:
kérd hogy regisztrállyon a rosszlanyok.hu-ra
2013. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
xd
2013. okt. 2. 21:50
 14/14 anonim válasza:
Van egy alapszabály, ami úgy szól, hogy : Házinyúlra nem vadászunk. Én egy évvel ezelőtt megszegtem, és most szépen nyelem keserű következményeit, közben meg próbálok találni egy másik lányt, 15 vagyok egyébként pont én is:) Szóval nem mondom, hogy ne tedd, csak nem árt kétszer meggondolni. Amúgy meg hajrá!:>
2013. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!