Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mit csinálnátok ha egy...

Fiúk! Mit csinálnátok ha egy lány odamenne hozzátok a buszon?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel hetente egyszer egy buszon utazok. Eddig 2* láttam. Először a vonaton, ahol sokáig szemeztünk, utána pedig egy buszon mentünk. Ott is végig a szemembe nézett. Másodszor csak a buszon szemeztünk (vonaton nem volt). Hogy tudnék lemenni hozzá? Nem ismerem , soha nem is láttam eddig, pedig egy faluban lakunk. Annyit tudok róla, hogy kolis. Nagyon szertnék beszélni vele, mert nagyon tetszik, de nem tudom ő mit gondol rólam. Szerintetek miért nem kezdeményez? vagy szerintetek nem tetszem neki? mit csináljak?

16/l (ő 17-18 lehet)



2013. szept. 29. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
megmutatnám neki a diákigazolványomat és a jegyemet
2013. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hozzám odajönne én személy szerint örülnék
2013. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

mivel mi fiúk alapvetően gyűlöljük a lányokat biztos azt is gyűlölnénk ha odajönne és kezdeményezne

szerintem és ledobnám a buszról, vonatról

2013. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Szegény lány! Hogy lehetnek ennyire töketlenek a palik? Komolyan mondod, hogy ha ő nem jön oda hozzád - márpedig nem biztos, hogy odajön, sok lány még mindig elvárja, hogy a pali kezdeményezzen- akkor kész, semmi sem fog történni? Könyörgöm! Mitől fosol? Mi történik, ha visszautasít? A Föld letér a nap körüli pályájáról, és összeütközik a jupiterrel? Vagy mi??? A jó isten áldja már meg az összes töketlen palit, LEGYETEK MÁR FÉRFIAK!!!!
2013. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
le-ki/ugranék vonatról/buszról/hídról/kocsiból.:D
2013. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Feke88 ***** válasza:
100%

#1 Én is erre gondoltam először! :D


A kérdéshez:

MENJ ODA HOZZÁ!!!! Köszönj neki és onnan minden megy simán.

Ha folyamatosan szemezgettetek eddig is, akkor nem vagy neki közömbös!

Ha én megbambulok egy lányt, akkor vagy nagyon tetszik, vagy valami nagyon különleges ótvar mutáció van a fején és árgus szemekkel figyelem, hogy mikor akar megtámadni.

Ha ő nem kezdeményez, akkor már neked nem is lehet és elbuszozgattok egymás mellett magányosan mindketten éveken át??

2013. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki? és hogy menjek oda hozzá? elég félénk vagyok...
2013. szept. 29. 15:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő is félénk, szorong stb... A legegyszerűbb valami véleménynyilvánítással, semleges témával beszédbe elegyedni vele, vagy melléülsz: "Szia, szabad ez a hely?" "Hova utazol?" "Te is..." és akkor hátha kikerekedik egy beszélgetés.
2013. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Különben én spec valószínűleg örülnék és sztem a legtöbb férfi így van ezzel. Néha jól esik, hogy nem muszáj kezdeményeznie a férfiembernek. Mondom néha!
2013. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
általában nem utaznak sokan a buszon. akkor nem gáz ha lenne máshol is hely, de én mellé ülök?
2013. szept. 30. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!