Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találkoztunk, flörtöltünk,...

Találkoztunk, flörtöltünk, másnap bejelölt, kedveltem egy képét, megbökött, visszaböktem. Azóta semmi. Akkor ez mi volt?

Figyelt kérdés

Tök jól indult a megismerkedésem egy nagyon jófej sráccal. Véletlenszerűen futottunk össze a közös koleszunkban, vigyorogtunk egymásra, beszélgettünk. Aztán másnap bejelölt facebookon és hát az történt amit a kérdésben leírtam...nem értem, hogy miért nem írt vagy hogy ha nem tetszem neki, egyáltalán minek jelölt be?! Plusz ezt a bökés dolgot sem értem, hogy ennek most végülis mi a jelentése?! Remélem nem azt vette le rólam, hogy könnyenkapható vagyok, csak mert visszaböktem..Valaki könyörgöm világosítson fel ezeknek a dolgoknak a jelentéstartamáról, mert nem nagyon értem, hogy egy srác miért közeledik, aztán fúj visszavonulót...



18/L


2013. szept. 28. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy egy facebooknak minek kell ekkora jelentést adni? Miért nem lehet figyelmen kívül hagyni, és azon kívül ismerkedni? Nem kell minden lájkba meg bökésbe meg mittudoménmibe belefantáziálni valamit. Sokkal kevesebb dráma lenne ha az emberek nem a facebookon próbálnának élni.
2013. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztunk, flörtöltünk, másnap bejelölt, kedveltem egy képét, megbökött, visszaböktem. Azóta semmi.



Óriási:DDD

2013. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Miert lennel konnyen kaphato csak mert visszaboksz? -.-

Rairhattal volna miutan megbokott. :/

2013. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ja és valószínűleg elfogytak a funkciók:D
2013. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez majdnem szerelem volt, höhö
2013. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
és ha esetleg ráírnál hogy minden kiderüljön? csak egy ötlet...
2013. szept. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem facebookon szeretnék ismerkedni. SŐt, így is indultam neki, hogy REMÉLEM hogy nem ír rám meg stb., egy jelnek vettem hogy bejelölt (hogy talán én is szimpatikus voltam neki élőben). Úgy gondoltam hogy ha akar, akkor meg tud keresni máshol is, mivel tudja hogy hol lakom vagy összefutunk legközelebb és majd közeledik. De azóta nem találkoztam vele és ennek már vagy 2 hete. Ha nagyon a sorsra akarom fogni akkor persze találkozunk ha összeillünk meg ha együtt kell lennünk stb. sz_rságok, de én ezt nem bírom kivárni és utálok tudatlanságban élni:D
2013. szept. 28. 23:21
 8/11 anonim válasza:
mi ez, ha nem szerelem?!
2013. szept. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

talán ha elé állnál és beszélnél az érzéseidről


hidd el nem fog elföldelni valahol a kolesz mögött,és legalább tudod h merre hány méter.

2013. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó...tényleg tiszta idióta vagyok, már csak azért is mert kiírtam ezt a kérdést ide.:D Csak az a baj, hogy belém is belémtáplálták azokat a hülye dumákat, hogy egy nő ne kezdeményezzen, ne adja fel a büszkeségét hogy megbecsüljék stb. és félek hogy ha bármit teszek, lépek, akkor többet árt, mint használ...bár tény hogy jelenleg nincs sok vesztenivalóm
2013. szept. 28. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!