Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik nekem egy fiú,...

Nagyon tetszik nekem egy fiú, de nem vagyok benne biztos hogy ezt ő is viszonozza. Hogyan tudhatom meg, hogy tetszek e neki? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki 9.ik osztályba jár, én 8.ikos vagyok ..az évnyitón nagyon feltűnően nézett,ha nem nézett volna fel sem figyelek rá hogy milyen helye...azóta eltelt 1 hónap és csak néha néha rámnéz..semmi extra,mintha a lézetésemről se tudna..viszont a napokban megint rámnézett ami hosszabb ideig tartott és a szemében azt láttam hogy talán tudja ki vagyok és tetszhetek neki..mit jelenthet ez? és honnan tudjam meg hogy tetszek e neki? kezdeményezni nem akarok szóval ilyen kommenteket nem kérek:)
2013. szept. 28. 17:10
 1/4 anonim válasza:
Kezdemenyezes nelkul sehova sem fogsz jutni.A mai fiuk annyira gyavak , hogy nagyon .! En a helyedben kezdemenyeznek. A vegen meg jo is.kisulhet belole.!
2013. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sok csaj van, így ha nem kezdeményezel, nem biztos, hogy téged vesz észre. Lehetsz bármilyen szép, aranyos.


18/L

2013. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első válaszoló igazad van jó is kisülhet,viszont be is éghetek ha esetleg bunkó lesz velem vagy visszautasít és ez az egyetlen aminek nem akarom megadni az esélyét..
2013. szept. 29. 16:17
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: de viszont évnyitón nézett ,nem is kicsit és én csak ezért figyeltem fel rá,mert ha nem néz rám én a mai napig nemtudnám ki is ő..ezért nem értem mert most meg már nem néz,és ilyenkor nem tudok eligazodni a fiún..bejelölni is én jelöltem be pedig ha fontos lett volna neki hogy megtudja ki is vagyok akkor bejelölne..legalábbis ha logikusan gondolkodok..de nem nagyon értem a fiúkat ,vagy nagyon analfabéta,vagy egyszerűen nem is érdeklem
2013. szept. 29. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!