Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Milyen szövegekkel tud...

Fiúk! Milyen szövegekkel tud levenni a lábatokról egy (nem nagyon csinos) lány? Lécci irjatok://

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy csúnya vagyok, de szeretnék közelebb kerülni egy fiúhoz.. Fiúk nektek mi jön be? hogy viselkedjen egy lány? Mi volt az a szöveg , amitől ti PASIK izgalomba jöttetek, beleszerettetek a lányba?

És mi volt a legidegesitőbb amit a lányok mondtak nektek?



2013. szept. 28. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyenről se hallottam még... Pasizós szöveg. :D

Szimplán legyél vicces,jófej.

2013. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Erre nagyon jó szövegek vannak. Csak nem biztos, hogy lefeküdni is sikerül majd vele.


Amúgy mit értesz ronda alatt? Szerintem ne vélekedj így magadról.


A helyedben pedig felmérném alaposan a kockázatot. Ugyanis a fiúk 80%-a ott rúg bele bárkibe, ahol csak lehet.


20/F

2013. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
2-es mindnenki magábol indul ki...
2013. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha közel szeretnél kerülni egy fiúhoz akár komolyabb kapcsolat céljából, annyi a dolgod h beszélgetsz a fiúval (fiúk minden lánnyal szívesen beszélgetnek), tehát ha a közvetlen szférájába kerültél, akkor onnantól a fiú dolga h akar-e többet tőled vagy nem...
2013. szept. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vicces jófej csajra buknak sokan :D
2013. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tudom a választ, de nem irom be, mert 26+ korhatáros.
2013. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A vicces/jófej olyan szubjektív dolgok, hogy soha nem fogod csak így látatlanban eltalálni azt ami neki tetszik. Hogy neki mi tetszik, azt meg csak akkor tudnánk megmondani ha ismernénk, vagy esetleg tudnánk róla valamit. Az meg hogy nekem mi tetszene, egy elég végtelen lista lenne... :D


Ronda nő nincs, csak igénytelen.

2013. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van ronda nő, és mindenki megsérti a másikat, ha túl messzire menne az ismerkedés... (nem szimpi a csaj, de nyomul, akkor el kell küldeni valahova...)

Aki ezt tagadja, az hazudik! :)


Én nem beszélgetek szívesen akármelyik csajjal, ha leveszed a melltartódat sem! (volt már rá példa)


A csúnyaságod ne legyen akadály, ha érdekesnek találja a belsőd, akkor a külsőd is tetszeni fog neki!

Legyél rugalmas, nyitott, témákat te is dobj fel, ne csak várd a sült galambot, de ne érezze, hogy erőlteted a dolgot.

20f

Igen, mindenki magából indul ki, de van aki hazudik! :)

2013. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Inkább cselekedettel.

Ha ráül egy nagy labdára. Az ilyent legszívesebben össze-vissza ölelgetném;)

2013. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!