Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok mi a véleményetek...

Csajok mi a véleményetek azokról a pasikról, akikről azt mondjátok, hogy aranyos?

Figyelt kérdés
El tudnátok őket párotokként képzelni? Általában olyanokra mondjátok,akikben nem látjátok meg a férfit?

2013. szept. 26. 23:17
1 2
 11/17 anonim válasza:
Tőlem, ha valaki megkérdezi, hogy tetszik-e nekem, és nem, akkor azt mondom rá, hogy aranyos. Megbántani nem akarom, ezt meg úgy könyveli el, ahogy akarja. Én nem akarok a lelkébe lépni olyan embernek, akivel nincs bajom. - Ezért ilyenkor azt válaszolom, hogy aranyos vagy. :)
2013. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én arra mondom, aki olyan kis aranyos. Nincs összefüggésben azzal, hogy el tudom-e képzelni páromnak. Mondtam már olyannak, akit nem tudtam, viszont a barátom is iszonyú aranyos. :)
2013. szept. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Általában olyanokra mondják, hogy jaj de aranyos vagy, akiktől nem akarnak semmit se.
2013. szept. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező, én számtalanszor hallottam már ezt az undorító kifejezést. Ez az egyik legnagyobb sértés, amit nő férfinak mondhat, hidd el semmi jót nem jelent.

A lány elkönyvelt impotens, ámde kedves gyökérnel...

2013. szept. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
gyökérnek akart lenni
2013. szept. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem lehetsz ennyire buta! A válaszokból világosan lejött, hogy nem minden lánynál jelenti ugyanazt.

Ha én ezt mondom valakire, az színtiszta bók.

2013. szept. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem sokan mondták már ezt, hogy aranyos. Tudom én se kellettem azoknak a nőknek. A 11-es jól leírta. De szerintem jobban tennék a nők, ha megmondanák az igazat, hogy bocs, de nem tetszel. Vagy nem tudnálak elképzelni páromnak. Igy lenne fer, pláne ha csak a külsőre mondja.
2013. szept. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!